HRcamp – Pierwsi potwierdzeni prelegenci!

HRcamp_press1

Zachęcamy Was wszystkich do uczestnictwa w HRcamp, piszemy o najlepszej konferencji w tym roku, o świetnych merytorycznych prelekcjach, o super konkursach i o wszystkim innym, co jest super! I mamy nadzieję, że nie pomylimy się i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby naprawdę było super!

Mamy pierwsze przecieki agendowe! Pełną agendę przekażemy na Wasze ręce 15 lipca br., a nawet wcześniej! Mimo wszystko już teraz możemy Wam nieco więcej opowiedzieć o tematach, gościach i atrakcjach tegorocznego HRcamp.

Po pierwsze: Myśl przewodnia!

DIGITALowe rewolucje. Brzmi znajomo? Ten, kto śledzi nasz portal, lub uczestniczył w tegorocznych Warszawskich Dniach Rekrutacji, zdaje sobie sprawę, że naszym nadrzędnym celem w przekazywaniu wiedzy jest udostępnianie najświeższych HR-owych trendów. Przedstawiamy rozwiązania i analizy z Polski i Świata! Staramy się opowiadać o funkcjonowaniu innych działów HR wyciągając dla Was najciekawsze wnioski! A jaki był wniosek z zeszłorocznego HRcamp i tegorocznych WDR: Przyszłość nas goni! Nie pozostajemy w tym dłużni, postaramy się korzystać z dobrodziejstw tego świata, aby działy HR działały jeszcze prężniej i lepiej (więcej dowiecie się z Raportu Przyszłości Narzędzi, który przygotowaliśmy przy okazji badania na WDR, Raport pobierzesz TUTAJ!).

Po drugie: Nowe Formaty!

• KOCHAM CIE HR! Zamiast obowiązkowego ostatnio na konferencjach panelu dyskusyjnego zadziwimy Was formą teleturnieju…, ale nie bójcie się, merytorycznie będzie jak zawsze, na wysokim poziomie. Dwie trzyosobowe grupy będą walczyć o tytuł ekipy zakochanej w HR!

• GORĄCE KRZESŁA! Rozgrzejemy Was, dodatkową formą sprawdzania HRowej wiedzy: „Pod gradobiciem pytań: 4 pokolenia, 4 podejścia do pracodawcy”

• PRZEKUJ WIEDZĘ W UMIEJĘTNOŚCI! A wieczorem, poprowadzimy warsztaty w mniejszym gronie, będą to 3 grupy warsztatowe po 30 osób. Tego wieczoru, pokażemy praktyczne wskazówki, które pomogą pracownikom działów HR w codziennych obowiązkach.

Po trzecie: O czym będziemy mówić?

• Analityka HR – jak digital rewolucjonizuje procesy HR i strategię zarządzania ludźmi? – Które wskaźniki efektywności wybierać, jak budować strategię HR w oparciu o dane?

• Technologie w HR/Technologie – jak nowe technologie rewolucjonizują rekrutację, employer branding i komunikację? – które narzędzia wybrać dla organizacji i jak z nich najlepiej skorzystać?

• Angażowanie pracowników/Kultura – jak digital rewolucjonizuje zarządzanie kulturą? – Jak w dobie instant feedback i big data budować zaangażowanie pracowników?

Po czwarte: Kto z nami będzie?

Teraz tylko wrzutki, 15 lipca „szykujcie się na niespodziewane”! Accenture, Deloitte, Socjomania, Daftcode, Future processing – miło nam, że wspólnie będziemy tworzyć to wydarzenie! Napoleon, Kopernik i Kolumb również zaprasza, ale o tym, kiedy indziej 😉

Po piąte: Czas na Twój ruch!

Zapisz się na HRcamp i przygotuj się na jazdę bez trzymanki! Zapisz się TUTAJ!

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0