O NAS

O NAS

Jesteśmy z Wami już 8 lat!

HRstandard.pl to największy w Polsce portal skierowany do szerokiego grona osób związanych z branżą HR oraz rzetelne źródło informacji o rynku pracy, najnowszych trendach HR i najważniejszych wydarzeniach w branży.

Interesujesz się rozwojem zawodowym? Cenisz sobie wymianę doświadczeń? Wiesz, jak duże znaczenie ma strategiczne podejście do HR i chcesz pogłębiać swoją wiedzę na ten temat? A ponad wszystko: chcesz być na bieżąco?
To się świetnie składa – zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi artykułami i przydatnymi poradnikami dotyczącymi HR, EB, prawa pracy, motywacji i wielu, wielu innych. Wiedzę dostępną w naszym portalu dzielimy na 8 kluczowych kategorii, w których znajdziesz to, co potrzebne. Ale ostrożnie – w tych ośmiu kategoriach kryje się kilka tysięcy artykułów pisanych z myślą o podnoszeniu standardów polskiej branży HR.

HRstandard jest częścią Employer Branding Institute.

NASZE WYDARZENIA

HRstandard to więcej niż portal. To także wydarzenia, które co roku gromadzą setki uczestników. Organizujemy HRcamp, Warszawskie Dni Rekrutacji oraz Noc Kariery. Zobaczcie, gdzie możecie nas spotkać!

Nigdzie nie wymienia się poglądami tak dobrze, jak na HRcampie! Podczas tego wydarzenia można zdobyć wiedzę, której nie posiądzie się w inny sposób i poznać ludzi, o których powiedzieć „wyjątkowi”, to powiedzieć za mało. Konferencja organizowana jest z myślą o najważniejszych osobach odpowiedzialnych za HR w Polsce.

Warszawskie Dni Rekrutacji to idealne miejsce na zgłębienie nowoczesnych technologii i systemów IT, nowych form komunikacji i strategii w zarządzaniu, social media oraz employer brandingu. Wymień się swoimi obserwacjami, posłuchaj o najnowszych trendach, trzymaj rękę na pulsie!

Współczesny employer branding wymaga strategicznego podejścia do zarządzania marką pracodawcy, skupionego na realnym zysku, który potrafisz pokazać zarządowi. Nie jest to zadanie łatwe, dlatego chcemy, aby kompetencje zdobyte na tych studiach były dla Ciebie realnym wsparciem w obszarze, którym zarządzasz i odnosisz sukcesy!

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0