Bitspiration już niedługo – sprawdź, dlaczego nadchodząca edycja jest wyjątkowa!

Bitspiration to jednodniowa konferencja, która skupia specjalistów takich jak Ty: szukających konkretnych wskazówek, sprawdzonych narzędzi, skutecznych strategii oraz kontaktów, potrzebnych do założenia i rozwoju startupu bądź wsparcia działającej firmy.

Organizatorzy postawili sobie za cel, by łączyć środowisko młodych przedsiębiorców i założycieli startupów, dzielić się praktycznymi poradami dotyczącymi rozwoju własnego biznesu oraz wspólnie odkrywać sposoby na skuteczne pokonywanie zawodowych wyzwań.

Co czeka Was podczas kolejnej edycji?

Krakowska edycja konferencji będzie podzielona na cztery bloki tematyczne, a dodatkowo, podczas konferencji zostaną przeprowadzone warsztaty.

Pojawią się tematy z zakresu:

1. Marketingu
2. Sprzedaży
3. Budowania marki
4. HR w IT

Tym razem środowisko początkujących przedsiębiorców spotka się  19 października w TAURON Arenie Kraków. Co ważne, podczas tej edycji wstęp jest WOLNY! – organizatorzy chcą, by jak najwięcej z Was miało możliwość uczestniczenia w Bitspiration.

Szykujcie się na garść gotowych do implementacji rozwiązań – podczas wydarzenia w Krakowie nikt nie zmarnuje swojego czasu! Otrzymacie praktyczne porady, które pomogą Wam wprowadzić w życie własny pomysł na unikalnego jednorożca bądź skutecznie rozprawić się z problemami, które napotkały Wasze firmy. Organizatorzy przewidują również afterparty.

Dlaczego warto wpaść?

Nie jesteś jedyny – na Bitspiration poznasz masę osób, które mierzą się z przeróżnymi wyzwaniami z zakresu rozwoju firmy. W przestrzeni TAURON Areny spotkają się inspirujący i pełni motywacji ludzie, którym zależy na zdobywaniu wiedzy, opartej na zawodowych doświadczeniach. To wydarzenie to przede wszystkim niespotykana okazja na rozbudowanie sieci cennych kontaktów.

Włóż luźne ubranie i wpadaj na Bitspiration – nie zapomnij zabrać ze sobą wizytówki!

Podczas tej edycji pula miejsc jest ograniczona, zarejestruj się już dziś -> https://bitspirationkrakow2018.evenea.pl

Więcej informacji o krakowskiej edycji #Bitspiration2018 znajdziesz na stronie konferencji: https://bitspiration.com oraz na kanałach w social media:
Facebook: https://www.facebook.com/bitspiration/
Twitter: https://twitter.com/bitspiration

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0