HR Directors Summit w Warszawie

HRSummitNa jakie aktualnie realizowane w obszarze HR projekty szczególnie warto zwrócić uwagę? Jakie projekty HR osiągnęły sukces na polskim rynku i  jaką skalą jest mierzony? Jakie rozwiązania stosują dyrektorzy personalni firm działających na terenie Polski?

Zapraszamy Państwa do udziału w dwudniowej konferencji dedykowanej osobom podejmującym strategiczne decyzje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Konferencja HR Directors Summit, odbędzie się w dniach 7 – 8 grudnia 2009 w hotelu Polonia Palace. Organizatorem konferencji jest firma Top Consulting Conferences & Trainings, specjalizująca się w konferencjach i szkoleniach adresowanych do dyrektorów, prezesów, członków zarządu oraz menedżerów średniego i wysokiego szczebla.

Wyróżnikiem konferencji jest program oraz sami prelegenci – osoby kształtujące politykę personalną. Podczas konferencji zaprezentujemy najciekawsze studia przypadków, przygotowane i przeprowadzone przed dyrektorów HR kluczowych firm działających na terenie Polski. Konferencja nie skupia się na jednym zagadnieniu. Kluczem do wyboru prezentowanego rozwiązania jest jego wpływ na wynik firmy i jej kondycję. Prezentowane podczas konferencji rozwiązania są, zdaniem dyrektorów personalnych, rozwiązaniami, które w największym stopniu miały wpływ na ich organizację i wynik.

Prezentacje poprowadzą przedstawiciele takich firm jak: AXA Direct, Food Care, Auchan, Pfleiderer Grajewo, BIS MainServ, Cemex, Polska Telefonia Cyfrowa, Pentor Research International, Panopa Logistyk, Sanitec Koło, Sygnity.

Poznaj rozwiązania HR liderów rynkowych!

HR Directors Summit, 7-8.12.2009, Hotel Polonia Palace, Warszawa. Więcej na stronie www.tcct.pl

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0