Top Employers Polska 2009/2010 wystartowało

crf Corporate Research Foundation Polska (CRF) zaprasza przedsiębiorców do wzięcia udziału w polskiej edycji badania Top Employers.

Top Employers 2009/2010 jest pierwszą edycją tego prestiżowego projektu w Polsce. Top Employers Polska to niezależne badanie, które według międzynarodowych standardów identyfikuje i certyfikuje liderów w dziedzinie doskonałego zarządzania zasobami ludzkimi. Akredytacja Top Employers oraz towarzyszący jej Znak Jakości CRF wyróżniają firmę na polskim rynku pracy i są ważnym znakiem dla obecnych, jak i przyszłych pracowników organizacji, informującym o wysokim poziomie standardów przestrzeganych w firmie.

Korzyści z badania:
• dostarczenie firmom raportu benchmarkowego i profilu firmy, który umożliwia organizacji dokonanie odpowiednich zmian w swojej strategii,
• możliwość posługiwania się przez okres jednego roku Znakiem Jakości CRF,
• udział w uroczystej gali wręczenia nagród,
• przedstawienie profilu firmy w książce „TOP Employers Polska 2009/2010”, w Internecie na stronach organizatora oraz polskich partnerów medialnych.

Od ponad 18 lat CRF, jako organizator projektów Top Employers, prowadzi międzynarodowe badanie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Ponad 2500 renomowanych firm z całego świata wzięło udział w projektach Top Employers. Projekt Top Employers jest realizowany już od kilku lat w: Belgii, Chinach, Danii, Francji, Niemczech, Włoszech, Holandii, Afryce Południowej, Hiszpanii, Szwajcarii oraz Wielkiej Brytanii.

Etapy badania przedstawiają się następująco:

1 Faza – Wstępna selekcja: na podstawie zgłoszeń CRF sporządza listę firm, które kwalifikują się do badania. Firmy te są zaproszone do wzięcia udziału w badaniu.

2 Faza – Dane: w momencie, gdy firma wyrazi zgodę, badanie się zaczyna. Odpowiedzialna osoba w firmie otrzymuje dostęp do kwestionariusza on-line i wpisuje dane za pomocą tzw. narzędzia CRF Admin. Istnieje też możliwość otrzymania wskazówek przez telefon. Proces badania obejmuje: analizę źródeł zastanych, analizy, wywiady z menedżerami wysokiego szczebla, z młodymi specjalistami średniego szczebla oraz podsumowanie wyników kwestionariusza.

3 Faza – Ostateczna selekcja: CRF i gremium ekspertów analizują i oceniają odpowiedzi zamieszczone w kwestionariuszu wraz z informacjami zdobytymi z wywiadów. Rezultatem tego jest gwiazdkowa ocena według pięciu kategorii. Organizacje, które spełniają standardy, czyli uzyskają minimalnie określoną liczbę gwiazdek, otrzymają Znak Jakości CRF. Ich wyniki zostaną następnie opublikowane. Pozostali uczestnicy, którzy nie zdobędą Znaku Jakości CRF, otrzymają raport benchmarkowy, który ukazuje zarówno ich mocne strony, jaki i dziedziny wymagające poprawy.

Źródło: CRF Polska, Personel i Zarządzanie

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0