Best Quality Employer 2018

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych pracodawców w kraju!

Chcesz być liderem rynku pracy? Chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki pracodawcy?

Chcesz obniżyć czas i koszty rekrutacji ? Chcesz przyciągać najlepsze talenty?

Jeśli tak, zgłoś się do programu Best Quality Employer 2018 i  zdobądź  tytuł i statuetkę najlepszego pracodawcy w Polsce.

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło nabór do 3 edycji programu, w którym nagrodzi najlepszych pracodawców w kraju prestiżowym tytułem Best Quality Employer 2018.

Program ma na celu wyłonienie oraz promocję przedsiębiorstw, które wyróżniają się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. To firmy godne zaufania, dbające o rozwój pracowników oraz zapewniają stabilność zatrudnienia, zapewniając jednocześnie przyjazną atmosferę w pracy.

– Naszym celem jest wyłonienie firm zapewniających najlepsze warunki pracy. W procesie weryfikacji oceniana jest polityka zatrudnienia i zarządzania zasobami ludzkimi, możliwości awansu i rozwoju, stabilność i atrakcyjność warunków zatrudnienia, a także dbałość o tzw. work-life balance – mówi Elżbieta Michalska, Prezes CBCK.

Program Best Quality Employer idealnie wpisuje się w zyskujące na popularności działania z zakresu employer brandingu, wdrażane przez coraz więcej firm obecnych na polskim rynku. Wyróżnienie jest skutecznym narzędziem PR-owym i marketingowym, potwierdzającym dbałość firm o kapitał ludzki. Pomaga budować silną markę pracodawcy i pozycjonować firmę wśród liderów rynku pracy.

– Proces rekrutacji stanowi coraz większe wyzwanie dla pracodawców, rosną również wymagania kandydatów. Nasz program ma pomóc jednym i drugim – wyjaśnia Marcin Andrzejewski, Dyrektor Programowy CBCK. – Tytuł Best Quality Employer pomaga budować pozytywny wizerunek marki pracodawcy, przyciągać najlepszych specjalistów , a tym samym uskutecznić proces rekrutacji. Kandydatom zaś daje wskazówkę, z kim na rynku warto wiązać swoją karierę zawodową – dodaje.

Aby uzyskać tytuł Best Quality Employer, uczestnicy muszą przejść proces certyfikacji i spełnić  określone w nim standardy. Zdobycie statuetki uprawnia do posługiwania się tytułem Best Quality Emoloyer bez ograniczeń czasowych z rokiem nadania.

Laureatami poprzedniej edycji zostali m.in.:

Kaufland Polska, Tax Care, DHL Global Forwarding , mBank, Link4, Budimex.

Szczegóły programu na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl

1 komentarz
  1. Reply
    Tymek 25 maja 2018 at 10:59

    Laureaci poprzedniej edycji naprawdę z czołowej półki, trudno będzie im dorównać w tym roku. Jestem ciekaw kto dostanie te wyróżnienie w tym roku.

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0