Capgemini Polska zdobywcą nagrody Top Employers 2012

Firma Capgemini Polska Sp. z o.o. należąca do Grupy Capgemini, międzynarodowego dostawcy usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingowych została wyróżniona prestiżową nagrodą Top Employers 2012, przyznawaną przez niezależny, holenderski Instytut Corporate Research Foundation (CRF).


Instytut CRF certyfikuje organizacje osiągające najlepsze wyniki w dziedzinie zarządzania personelem. Identyfikacja i wybór najlepszych pracodawców odbywa się za pomocą obiektywnego badania wykonanego na potrzeby projektu Top Employers. Audyty wewnętrzne  oraz zewnętrzne zweryfikowały praktyki i zasady panujące w firmie w takich kategoriach, jak: wynagrodzenia i benefity, szkolenia i rozwój, rozwój kariery zawodowej, warunki pracy i kultura organizacyjna firmy.


Certyfikat Top Employer 2012 dla Capgemini Polska to potwierdzenie wysokiej kultury organizacyjnej i wartości firmowych, które sprzyjają rozwojowi pracowników. Z badań wewnętrznych, przeprowadzonych przez Capgemini Polska, wiadomo, że pracownicy firmy wysoko cenią sobie możliwość współpracy, pracę w zespole i dzielenie się wiedzą.


Ponieważ we wszystkich krajach stosowana jest ta sama metodologia, oceny przyznane w ramach wszystkich projektów Top Employers na świecie są miarodajne. Oceny przedstawiane w projekcie są wiarygodne, a certyfikaty przyznawane są wyłącznie najlepszym pracodawcom, spełniającym standardy określające doskonałe wyniki w dziedzinie zasad HR.


O  CRF

Fundacja CRF powstała, jako międzynarodowa inicjatywa środowiska naukowego, dziennikarzy biznesowych, stowarzyszeń handlowych, badaczy oraz wydawców w celu doceniania najlepszych praktyk z dziedziny zarządzania HR. Do dnia dzisiejszego ponad 2500 czołowych pracodawców z całego świata wzięło udział w projektach Top Employers. CRF działa w trzynastu krajach na czterech kontynentach, a jej główna siedziba znajduje się w Holandii.


Jak przebiega proces wyłaniania najlepszych pracodawców?

W drodze obiektywnego, opartego na faktach badania CRF określa, czy dany pracodawca spełnia wymogi i kwalifikuje się do prestiżowego certyfikatu Top Employers. Proces selekcji prowadzony jest niezwykle starannie. Audyty wewnętrzne (CRF) oraz zewnętrzne (Grant Thornton) szczegółowo weryfikują praktyki i zasady w takich kategoriach jak: wynagrodzenia i benefity, szkolenia i rozwój, rozwój kariery zawodowej, warunki pracy i kultura organizacyjna firmy.


Źródło: Top Employers

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0