Samsung w gronie najlepszych pracodawców

Samsung Electronics Polska otrzymał certyfikat Top Employers Polska 2012 przyznawany przez Corporate Research Foundation (CRF). Firma już po raz kolejny znalazła się w gronie najlepszych polskich pracodawców, oferujących atrakcyjne warunki pracy i możliwość rozwoju zawodowego.


W tegorocznej edycji badania Samsung Electronics Polska został szczególnie doceniony za atrakcyjne formy szkolenia zawodowego, możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku i system awansów wewnętrznych. Istotną rolę mającą wpływ na ocenę miały też dostęp do najnowszych technologii dla pracowników oraz możliwość uczestnictwa w unikatowych projektach.


Jesteśmy dumni, że po raz kolejny Samsung został doceniony jako atrakcyjny pracodawca. Nasi pracownicy stanowią o globalnym sukcesie firmy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im atrakcyjne warunki i możliwości rozwoju – mówi Małgorzata Miętek-Bechta, Human Resources & General Affairs Manager.


Firma Samsung Electronics Polska otrzymała certyfikat już po raz trzeci z rzędu. Każdorazowo jest on przyznawany przez CRF na podstawie badań polityki HR w przedsiębiorstwach. Podczas badania oceniane są decydujące obszary zarządzania działem HR, takie jak m.in. wynagrodzenia i benefity, szkolenia, rozwój kariery zawodowej, warunki pracy i kultura organizacyjna firmy.


Corporate Research Foundation działa w 13 krajach na 4 kontynentach, w tym w Polsce. Certyfikowane przez Fundację firmy przodują w tworzeniu karier zawodowych.


Źródło: Samsung

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0