EBnavi wśród 5 najlepszych startupów w programie akceleracji MIT Enterprise Forum Poland!

8 stycznia 2019 w Google Campus Warsaw odbył się Demo Day, będący zwieńczeniem V edycji programu akceleracji organizowanego przez MIT Enterprise Forum Poland. EBnavi, narzędzie Employer Branding Institute, znalazło się wśród 5 najlepszych startupów, które wezmą udział w tygodniowym Bootcampie w Bostonie.

Jak wynika z badań i nowinek branżowych, technologia wkracza do świata HR i employer branding wielkimi krokami. Pozwala na zwiększenie innowacyjności i konkurencyjności i po prostu ułatwia nam życie. Dlatego  Employer Branding Institute, dzięki EBnavi, pomaga markom stać się lepszymi pracodawcami. Od potrzeby rozwoju narzędzia, do konkretnych kroków nie było daleko, a rozwiązaniem był program akceleracji organizowany przez MIT Enterprise Forum Poland. Po przejściu wymagającego procesu rekrutacyjnego EBnavi znalazło się w gronie 18 startupów, które zakwalifikowały się do 5 edycji programu.

Ostatnim etapem selekcji był wywiad i prezentacja EBnavi przed komisją złożoną z ekspertów, zarówno członków MITEF Poland, jak i partnerów komercyjnych programu, wraz z sesją Q&A. Aby się zakwalifikować, pomysł musiał być nie tylko innowacyjny technologicznie, ale także obronić się z punktu widzenia jego założeń biznesowych.


– mówi Martyna Karpiuk, CMO EBnavi.com

Olbrzymia dawka wiedzy i kontaktów biznesowych.

Cel programu MIT Enterprise Forum Poland to rozwój młodych innowacyjnych firm technologicznych poprzez połączenie ich potencjału z wiedzą i doświadczeniem wiodących polskich i międzynarodowych firm.

Dzięki trzymiesięcznemu intensywnemu okresowi szkoleń, warsztatów oraz sesji networkingowych, uczestnicy zdobywają nowe doświadczenia i wiedzę. Udział w programie umożliwia kontakty z najlepszymi specjalistami z Polski i zagranicy, mentorami, inwestorami oraz partnerami korporacyjnymi. Jest to szansa, aby poznać zarówno doświadczonych przedsiębiorców, jak i grono inspirujących młodych ludzi, którzy są twórcami nowej sceny przedsiębiorczości w Polsce i na świecie. To również olbrzymia dawka wiedzy i kontaktów biznesowych, która pomogła w codziennym rozwoju EBnavi.

EBnavi

Kierunek Boston

8 stycznia 2019 w Google Campus Warsaw odbył się Demo Day, do którego zakwalifikowało się 12 startupów. Wydarzenie było zwieńczeniem V edycji programu akceleracji organizowanego przez MIT Enterprise Forum Poland. Najlepsze startupy miały szansę zaprezentować swoje technologie w formie 3 minutowego pitchu przed przedstawicielami korporacji, dużych przedsiębiorstw i funduszy inwestycyjnych. Nagrodą dla 5 najlepszych startupów był udział w tygodniowym Bootcampie w Bostonie. Wśród wyróżnionych startupów znalazło się również EBnavi, narzędzie Employer Branding Institute

EBnavi jest owocem ponad 10-letniego doświadczenia i wiedzy Barbary Zych, CEO Employer Branding Institute, w obszarach HR i employer branding. To narzędzie typu Saas, stworzone do oceny, benchmarku i zarządzania marką pracodawcy, w pełni oparte na danych i wskaźnikach danej organizacji. Dzięki EBnavi Employer Branding Institute pomaga markom stać się lepszymi pracodawcami, pożądanymi przez kandydatów i uwielbianymi przez pracowników.

Merytoryka i praktyczne umiejętności, a przy tym dobra zabawa!

MIT Enterprise Forum Poland to jeden z największych i najlepiej ocenianych programów akceleracji w Polsce. Tematyka szkoleń jest oparta na metodologii akceleracji opracowanej przez Massachusetts Institute of Technology. Ma to na celu przyspieszenie komercjalizacji startupowych pomysłów. Dużą wartością są również mentorzy zagraniczni, od których można czerpać doświadczenie i cenne wskazówki.

 

Autor: Zuzanna Dotka 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0