„HR Business Partner” – przeczytaj i zainspiruj się!

HR Business Partner – kim jest i co robi? W obecnych czasach popularność tej roli cały czas rośnie, jednak wciąż jest mocno niedookreślona. Zarówno doświadczeni eksperci, jak i młodzi ludzie, wchodzący dopiero na rynek pracy, poszukują źródeł wiedzy, które wyjaśniałyby nie tylko teorię, ale również najlepsze praktyki.

Odpowiedzią na tę potrzebę jest książka “HR Business Partner” wydawnictwa PWN.  Opracowanie, które ułatwia praktyczne wdrożenie idei HR Business Partneringu do organizacji oraz wskazuje cenne źródła inspiracji, jak osoby na tym stanowisku powinny funkcjonować w firmach.

Książka napisana przez praktyków

Autorami książki są wybitni specjaliści, którzy posiadają doświadczenie praktyczne na dużą skalę. Kierując się swoją wiedzą i umiejętnościami, podjęli się wyzwania jakim jest selekcja i synteza wybranych modeli teoretycznych. Tak powstało kompendium wiedzy dla każdego HR Business Partnera.

Rola – Filary – Perspektywy

Pierwsza część książki mówi o wiodących koncepcjach roli i kompetencji HR Business Partnera, na przestrzeni ostatnich 20 lat. W jednym miejscu znajdują się modele i główne założenia, a także inspiracje do tworzenia własnych rozwiązań.

W drugiej znajdziemy informacje o filarach roli HR Business Partnera. Zaczynając od ogólnej koncepcji organizacji i jej operacjonalizacji, przez strategię HR. Ta część zawiera również elementarną wiedzę o klasycznym cyklu życia pracowników.

Ostatnia część publikacji uwzględnia treści niezwykle istotne z perspektywy każdego HR Business Partnera. Odnajdziemy w niej wymiary i perspektywy funkcji HR, omówione przez pryzmat konkretnych zagadnień. Autorzy przedstawiają aktualne trendy, koncepcje , metody i narzędzia, a także studium przypadku ich wdrożenia.

Wśród autorów znajdziemy m.in Karinę Popieluch, Andrzeja Borczyka, Magdalenę Oleksiewicz, Maję Gojotwską a także Barbarę Zych, założycielkę Employer Branding Institute.

“HR Business Partner” – dla praktyków i studentów

“HR Business Partner” to cenne źródło wiedzy dla specjalistów i menedżerów operacyjnych z dziedziny HR. Inspiracje dla siebie na pewno znajdą też studenci i słuchacze studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Podsumowując, jest to obowiązkowa pozycja dla każdego kto jest lub chce być HR Business Partnerem!

Konkurs – do biegu, gotowi, start!

Mamy dla Was niepowtarzalną okazję, by wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki “HR Business Partner” wydawnictwa PWN.

Jak to zrobić?

Wystarczy, że w 3 zdaniach udzielicie odpowiedzi na pytanie “Co wyróżnia idealnego HR Business Partnera?”. Odpowiedzi wysyłajcie na maila redakcja@hrstandard.pl.

Czekamy na nie do niedzieli, 15.07.2018.  Trzy najbardziej oryginalne odpowiedzi nagrodzimy książkami “HR Business Partner”!

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0