Wydarzenia

Zarządzanie zespołem rozproszonym – szkolenie pokazowe, Warszawa, 30 marca (MindLab)

Potrzebujesz szkolenia, które pokaże Twoim menedżerom, jak skutecznie kierować pracą w zespole rozproszonym? A może to Ty zarządzasz takim zespołem i szukasz sposobu na podniesienie swoich kompetencji?

Jeszcze kilka lat temu trudno było wyobrazić sobie sytuację, w której ludzie oddaleni od siebie o kilkaset kilometrów byliby w stanie efektywnie pracować nad wspólnym projektem. A jeśli nawet, to takie rozwiązania kojarzono przede wszystkim z branżą IT. Dziś jednak praca zdalna i praca w zespole rozproszonym w różnych lokalizacjach to coraz częściej domena nie tylko firm informatycznych, ale i korporacji oraz mniejszych firm. I niewiele wskazuje na to, by ten trend miał się zatrzymać.

Rodzi to nowe wyzwania, szczególnie dla osób, które kierują pracą takich zespołów. Bo jak tu skutecznie komunikować się w sytuacji, w której pracownicy znajdują się daleko od nas, kiedy mamy do nich ograniczony dostęp i kiedy pracują w innych niż my godzinach? Jak efektywnie dzielić się pracą? Jak wyznaczać cele, ustalać zasady i na co zwracać uwagę przy mierzeniu efektów? Podejście, które sprawdza się przy zarządzaniu zespołem skupionym w jednym miejscu, tutaj okazuje się niewystarczające.

I o tym właśnie będzie prezentowane szkolenie. Podczas spotkania zaprezentujemy naszą koncepcję zarządzania zespołem rozproszonym. Całość będzie miała charakter mocno praktyczny. Znajdzie się tu miejsce na rozgrywkę gry szkoleniowej (jednej z dwóch, które wykorzystujemy podczas pełnego, dwudniowego warsztatu), szereg ćwiczeń oraz dyskusję. Dodatkowo będzie to okazja do wymiany doświadczeń z naszymi ekspertami oraz innymi ludźmi z branży. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na temat szkolenia „Zarządzanie zespołem rozproszonym”: TUTAJ

 

Dla kogo?

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc spotkanie kierujemy do osób, które w szczególny sposób mogą być zainteresowane tematem szkoleń z tego tematu:

  • przedstawicieli działów HR
  • menedżerów zespołów w dużych organizacjach
  • trenerów wewnętrznych

 

Agenda

Szkolenie potrwa od godziny 9:00 do 17:00. W trakcie spotkania przewidujemy kilka krótkich przerw na kawę i coś słodkiego, jak również jedną dłuższą przerwę na lunch.

  • powitanie uczestników
  • gra szkoleniowa: Sojusznicy
  • przerwa lunchowa
  • omówienie rozgrywki i ćwiczenia
  • podsumowanie szkolenia

 

Gra szkoleniowa

Częścią spotkania będzie rozgrywka gry szkoleniowej Sojusznicy. Gra marki MindLab Games ujrzała światło dzienne 2 lata temu. Od tej pory była wielokrotnie wykorzystywana podczas szkoleń z zakresu współpracy, pracy zespołowej i pracy w zespołach rozproszonych.

Więcej informacji na temat gry: TUTAJ

Zdjęcie: gra szkoleniowa Sojusznicy (MindLab)


Uczestnictwo

Spotkanie jest bezpłatne. Zgłoszenia na szkolenie pokazowe przyjmowane są pod adresem: biuro@mindlab.pl. Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona, dlatego o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0