Wyróżnieni i nagrodzeni w konkursie Bohater HR 2017

Przedstawiamy wyniki konkursu BohaterowieHR. To już druga odsłona konkuru w Polsce, w którym chcemy nagradzać zarówno szefów, CEO firm, ale też najmłodszych HRowców, zespoły za osiągnięty sukces oraz najlepszych partnerów dostarczających rozwiązania dla HR.

W konkursie BohaterowieHR chcemy nagradzać najlepsze praktyki, wyjątkowy wkład, innowacyjnie zaprojektowane i doskonale wdrożone strategie HR, w różnych obszarach. Zwycięstwo w konkursie jest informacją dla pracowników, współpracowników i partnerów biznesu, że nagrodzona firma, dostarcza najlepsze praktyki zarządzania zasobami ludzkimi, które charakteryzują liderów w danej dziedzinie.

Konkurs BohaterowieHR organizowany jest przy okazji Warszawskich Dni Rekrutacji. 14 lutego na Akademii Leona Koźmińskiego spotkaliśmy się ponownie w gronie profesjonalistów. Warszawskie Dni Rekrutacji są największą w Polsce imprezą poświęconą tematom rekrutacji, nowych technologii oraz Nowym Formom HR. Ugruntowana pozycja konferencji, wysoki poziom merytoryczny oraz innowacyjne podejście sprawiają, że co roku gościmy ponad 300 profesjonalistów z HR – specjalistów, pracowników średniego oraz wyższego szczebla najbardziej kluczowych działów HR w kraju. A dodatkowo…

Poszukujemy BohaterówHR!

Jury Konkursu

Maja Biernacka

Adam Piwek

Jacek Bajorek

Zyta Machnicka

Ewelina
Rypina-Cywińska

Monika Sońta

Anna Zaremba

Zwycięzcy konkursu zostali nagrodzeni w kategoriach:
 
Odkrycie HR roku – To kategoria, w której nagrodzimy młode, wschodzące gwiazdy HR. Kierowana jest do osób, które pracują w działach HR nie dłużej niż 5 lat i nie osiągnęły jeszcze stanowiska menedżerskiego.
 
Nominacje w tej kategorii otrzymali:
Aleksandra Streśniewska, Katarzyna Szymańska, Agnieszka Napora, Natalia Haś, Rafał Jatczak, Maciej Stęga, Dominika Domachowska oraz Anna Oleszczuk.

Największą liczbę głosów otrzymali:

Natalia Haś

Katarzyna Szymańska

Dominika Domachowska

Odkryciem HR Roku została:

Mimo niespełna 26 lat i rocznego raptem stażu zawodowego, wzorowo poradziła sobie z koordynacją dużego i skomplikowanego organizacyjnie programu praktyk i staży w PZU. Stając się przy tym jednym z ulubieńców zespołu HR.

Największy sukces HR – To kategoria, w której działy HR mogą pochwalić się świetnymi kampaniami, wdrożeniami, fuzjami, case’ami dotyczącymi wszystkich obszarów ich działalności.

Nominacje w tej kategorii otrzymali:
AmRest, Droids On Roids, GoldenLine, Capgemini, Itmagination, Aviva, CRAFTS, Bartłomiej Szmajdziński Orbis S.A

Trzy sukcesy z największą liczbą głosów:

„Rekrutacja 24”

Nowoczesny rozwiązania

Workcation

Za największy sukces HR jury uznało Projekt GoldenLine”Rekrutacja 24″

W kontekście budowania wizerunku wyniki również okazały się satysfakcjonujące. Reklamy internetowe wygenerowały ponad 50 000 odsłon w ciągu 24 h. W dodatku spotkaliśmy się z pozytywnym odbiorem akcji przez kandydatów w odpowiedzi na informację zwrotną

Najlepszy Partner dla HR – To kategoria, w której nagrodzimy firmy, które współpracują na co dzień z działami HR, które dzięki swojej pracy usprawniają procesy HR i czynią je przyjemniejszymi. W tej kategorii kandydatów mogą nominować zarówno klienci (działy HR) jak i firmy do, których ta kategoria jest skierowana. Jury – Spośród zgłoszonych kandydatur Jury składające się z ekspertów i praktyków HR wyłoni zwycięzców.

Nominacje w tej kategorii otrzymali:
GoldenLine, Filtr, MindLab, MArlena Adamska KDR Soulutions

Trzej Partnerzy z największą liczbą głosów:

Za najlepszego Partnera dla HR jury uznało MindLab

Trenerzy, którzy prowadzą dla nas gry szkoleniowe wykazują się bardzo dużą wiedzą, wysokim poziomem kompetencji merytorycznych oraz trenerskich. Potrafią też doskonale zdiagnozować potrzeby zarówno firmy, jak i grupy dostosowując sowje rozwiązanie lub sposób prowadzenia gry.

Szef HR roku – Ta kategoria skierowana jest do wszystkich osób zarządzających działami HR, zarówno dla dyrektorów, menedżerów jak i kierowników HR. Tym tytułem chcemy nagrodzić osoby, które w sposób wyjątkowy zarządzają działami HR.

Nominacje w tej kategorii otrzymali:
Oksana Staniszewska, Marcin Jurków, Dariusz Wylon, Joanna Skwara, Magdalena Dybska-Tabor, Monika Kulińska, Urszula Banasik

Trzy osoby wyróżnione przez jury to:

Joanna Skwara

Oksana Staniszewska

Monika Kulińska

Bohaterką kategorii została Pani Joanna Skwara. W imieniu Pani Joanny statuetkę odebrała jej pracowniczka, która sama zgłosiła swoją szefową do konkursu.

Pani Joanna zarządza swoim obszarem i ludźmi w sposób zdecydowany, odważny i z dozą fantazji, pozwalając pracownikom podejmować samodzielnie decyzje, realizować nowe pomysły, deleguje ambitne zadania, a zarządzając ludźmi pracującymi na terenie całej Polski dokłada starań, aby każdy czuł się ważnym ogniwem w jej zespole.

CEO marzeń – Ta kategoria skierowana jest dla wszystkich CEO, którzy rozumieją potrzebę dialogu z działami HR i swoimi działaniami wspierają je w ich rozwoju i tworzeniu polityki personalnej w organizacjach.

Nominacje w tej kategorii otrzymali:
Henry McGovern, Karol Traczykowski,  Jarosław Wróbel, Iwona Ziomek, Krzysztof Krauze, Michał Iwanek

Trzy osoby wyróżnione przez jury to:

Henry McGovern

Iwona Ziomek

Karol Traczykowski

Bohaterem kategorii został Pan Henry McGovern, który nie mógł niestety uczestniczyć w Gali.

to CEO, który potrafi chwycić za telefon i zadzwonić do pracownika restauracji, by powiedzieć mu, że jego film wysłany na wewnętrzny konkurs jest świetny i pracownik wykonał dobrą robotę!

Ten wspaniały wieczór nie mógł się nie udać bez i-view Meetings, które zapewniło nam obsługę i lokal na najwyższym poziomie.

Dziękujemy wszystkim naszym Partnerom, wyróżnionym i zwycięzcom, wszystkim gościom Gali. Po raz kolejny udowadniamy, że trzymając się razem i dbając jak najlepiej o interesy swoich pracowników, możemy dojść naprawdę wysoko, a nasze marzenia HR nie mają limitu!

Więcej zdjęć z wieczoru, galeria będzie aktualizowana na bieżąco, dlatego zachęcamy do zaglądania na naszą stronę:

1 komentarz

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0