III HR Summit 2016, 28 – 29 września 2016, Warszawa!

238w75hfhhf
 

Powróćmy do korzeni. Do kluczowego ogniwa organizacji, ale również do podłoża tego, co nazywamy HR-em. Człowiek – to on, a nie technologie, nowinki, trendy, zaawansowane metody zarządzania jest najważniejszy, nawet, jeśli wydaje nam się, że urządzenia niebawem będą w stanie zastąpić ludzi.
 
Coraz więcej mówimy o wykorzystaniu nowych technologii, coraz częściej zastanawiamy się nad usprawnieniami poszczególnych procesów, coraz łatwiej przychodzi nam stawianie coraz wyższych oczekiwań. Ale czy równie często myślimy o ludziach, pracownikach? Czy znajdujemy czas na rozmowę z nimi? Czy jesteśmy przekonani, że szanujemy ludzi? Że znamy ich potrzeby? Że cenimy ich indywidualność tam, gdzie jest na to miejsce i wspieramy w kreowaniu właściwych postaw, jeśli ich oczekujemy?
 
Dział Human Resources przeszedł wiele zmian. Od Managerów HR oczekuje się znacznie więcej, niż jeszcze kilka lat temu. Stawianych jest przed nimi wiele wyzwań, jednak zawsze nadrzędnym celem powinien być właśnie człowiek. Cel ten przyświeca konferencji HR Summit, która odbędzie się już 28-29 września 2016 w Warszawie.
 
Zapraszamy, jeżeli chcesz:
 
• przekonać się, jak siła może motywować i jak osiągać niemożliwe – weź udział w rozmowie z Waris Dirie, bohaterce książki „Kwiat Pustyni”, która nie zagwarantuje Ci, że „tylko niebo Cię ogranicza”, lecz udowodni na własnym przykładzie, że możemy naprawdę wiele
 
• stać się częścią inicjatywy HR Influencers – znakomita Ekspertka, Joanna Malinowska-Parzydło zaprasza do dyskusji!
 
• zmierzyć się z uwalnianiem potencjału różnorodności i przekonać jak stare wyzwania realizowane są w nowym podejściu
 
• sprawdzić jak zarządzać, a nie rządzić i jak angażować innych managerów w działania HR
• stać się częścią wyjątkowego spotkania, które inspiruje, wskazuje nowe kierunki, wytycza standardy i wskazuje to, co najważniejsze
 
Dajemy Ci wiele: inspiracje, wiedzę, możliwość poznania znakomitych praktyków, czas na networking, możliwość rozwoju. W zamian liczymy na Twoją obecność i zaangażowanie oraz otwarty umysł. Do zobaczenia podczas III HR Summit, podczas którego udowodnimy, że firma, to planeta ludzi!
 
ORGANIZATOR: Puls Biznesu
 
 
Strona wydarzenia: TUTAJ!
 
 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0