Raport Przyszłość Narzędzi HR!

Zarządzanie aplikacjami, poszukiwanie kandydatów i przeprowadzanie poszczególnych etapów rekrutacji to przykładowe czynności, które obecnie wykonywane są w świecie realnym lub częściowo również w wirtualnym. Być może w przyszłości zostaną one zarezerwowane niemal wyłącznie dla przestrzeni online. Już teraz dostępne są narzędzia, które oferują różne funkcjonalności i pozwalają na skuteczną rekrutację i selekcję pracowników. Kolejne lata mogą jednak przynieść ich rozwój, dzięki czemu procesy HRowe będą przebiegać jeszcze sprawniej i szybciej. Co jeszcze może się zmienić?
Na te i inne pytania odpowie Państwu Raport Przyszłość Narzędzi HR, który mamy zaszczyt Państwu przekazać.

Raport powstał na podstawie badania rynku w postaci ankiety on-line przeprowadzonej na przełomie roku 2015/2016, dystrybuowanej poprzez portal HRstandard.pl. W badaniu wzięło udział 200 respondentów zatrudnionych w przedsiębiorstwach powyżej 100 osób.
Raport został opracowany przez grono specjalistów związanych z działami HR, biorących czynny udział w rozwój HRowego rynku dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu.

Raport Dawid

[hidepost]Raport jest analizą dotychczasowego zaangażowania pracowników w rozwój organizacji, oraz opcji odwrotnej: zaangażowania organizacji w rozwój pracownika. Raport Przyszłość Narzędzi HR nie mógłbyby istnieć bez kategorii IT. To właśnie w tym dziale dowiemy się, z jakich obecnie systemów IT korzystają działy HR i jakie mają w planach na wprowadzenie w najbliższych latach. Jakie wyzywania stoją przed wdrożeniem tych narzędzi i kto o tym decyduje w danej organizacji. Badanie oprócz twardych danych, które zostały zebrane oraz opracowane przez specjalistów będą zawierają najskrytsze marzenia czynnych HRowców.

Pobierz raport -> TUTAJ! [/hidepost]


Autor: Dawid Lenard, Employer Branding Institute, Content Manager / Redaktor HRstandard.pl

1 komentarz

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0