Wydarzenia

XI edycja konferencji HRcamp już 17 października!

Już 17 października odbędzie się XI edycja kultowej konferencji HRcamp, organizowanej przez Employer Branding Institute. To świetna okazja do zdobycia inspiracji dla swoich działań i podzielenia się doświadczeniem z autorytetami i profesjonalistami z branży HR
i Employer Brandingu. 

HRcamp to jedna z największych konferencji branżowych w Polsce, gromadząca co roku ponad 400 uczestników. To przede wszystkim szansa na spotkanie autorytetów branży HR i employer brandingu z międzynarodowych oraz polskich organizacji. 

Budowanie doświadczeń. Narzędzia i Innowacje. Dane w HR. 

Konferencja HRcamp od lat charakteryzuje się wysokim poziomem merytorycznym, unikalną tematyką oraz międzynarodową rangą wydarzenia. W tym roku wśród prelegentów znaleźli się między innymi Dominika Nawrocka z Capgemini, czy Tomasz Polewczyński z McDonald’s. Całodzienna konferencja została podzielona na 3 bloki tematyczne – Budowanie doświadczeń, Narzędzia i Innowacje, Dane w HR – uwzględniające prelekcje, panele dyskusyjne oraz praktyczne warsztaty. 

Wizerunek pracodawcy to wypadkowa wielu działań. Od zadbania o procesy rekrutacyjne, przez dostosowanie komunikacji do grup docelowych, do spójnych, zgodnych z wartościami działań wizerunkowo-rekrutacyjnych. Podczas prelekcji w bloku Budowanie doświadczeń zaprezentujemy best practices z zakresu rekrutacji, employer brandingu i wizerunku pracodawcy. 

Odpowiednie narzędzia to jeden z głównych czynników warunkujących zgrany i dobrze funkcjonujący team. W dzisiejszych czasach innowacje to coś więcej niż nagłówek w artykule HR. Więcej o tym jak utrzymać i rozwijać talenty w organizacji opowiedzą prelegenci w bloku Narzędzia i Innowacje.

Podstawa strategii i analityki to jeden z głównych obszarów do opanowania przez entuzjastów employer brandingu. Bez wskaźników nie możemy być przekonani o skuteczności jakichkolwiek działań. W trakcie wystąpień w bloku Dane w HR przekonamy się, że w obszarze HR i EB mamy ich naprawdę dużo! 

Ponad 10 lat tradycji konferencji HRcamp

To już 11 raz, kiedy zapraszamy wszystkich głodnych HRowej wiedzy, kontaktów i inspiracji. Poprzednie edycje miały miejsce w warszawskim Kinie Praha i hotelu Airport Okęcie, natomiast w tym roku spotykamy się w samym sercu Warszawy, na PGE Narodowy.

Nowości w agendzie

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy z każdym rokiem nie wprowadzali nowych elementów konferencji. W tym roku stawiamy na strefę startup. Oprócz wysłuchania inspirujących prelekcji i wzięcia udziału w warsztatach uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z czołowymi przedstawicielami polskiej sceny HR startup. W ciągu wydarzenia odbędzie się również sales pitch, czyli krótkie przedstawienie każdego startupu na scenie. 

Za nami dziesięć lat spotkań na konferencji HRcamp. Z każdym rokiem przybywa wystąpień. Wzrasta też ich poziom. Łatwo zaobserwować, jak dzięki temu podnosi się też poziom konferencji. W tym roku stawiamy nie tylko na specjalistów, ale też “młodą krew” polskiego rynku HR. Dzięki strefie startup będzie można podejrzeć, jakie pomysły mają młodzi ludzi i porozmawiać o ich pomysłach na przyszłość HR w Polsce.” – mówi Barbara Zych, CEO Employer Branding Institute. 

Gala EBstars

Same prelekcje i warsztaty to dla nas za mało! Oprócz merytorycznej i praktycznej części konferencji zapraszamy na galę Employer Branding Stars. To najbardziej prestiżowy polski konkurs Employer Branding. W trakcie tegorocznej edycji zaprezentujemy intro do 3 najlepszych case’ów oraz nagrodzimy zwycięzców w każdej z kategorii. 

Dziel się wiedzą z najlepszymi i daj się zainspirować!

Jeśli mielibyśmy określić HRcamp jednym słowem, to zdecydowanie są to ludzie, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem. Konferencja jest niepowtarzalną okazją na spotkanie osób decyzyjnych z działów HR, employer brandingu i marketingu. Jest przestrzenią do nawiązania wartościowych kontaktów. To przestrzeń do zdobycia inspiracji i możliwość dzielenia się doświadczeniem z największymi autorytetami z branży. A przede wszystkim, to praktyka – najlepsze case studies i rozwiązania z zakresu HR i employer brandingu. 

Agendę wydarzenia, formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji na temat tegorocznej edycji znajdziecie na stronie https://hrcamp.pl/.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0