X edycja konferencji HRcamp

Już 9 października odbędzie się X edycja kultowej już konferencji HRcamp, organizowanej przez Employer Branding Institute. To doskonała okazja do inspiracji i dzielenia się doświadczeniem z autorytetami i profesjonalistami z branży HR i employer brandingu.

HRcamp to jedna z największych konferencji branżowych w Polsce, gromadząca co roku ponad 350 uczestników. Skierowana jest głównie do specjalistów z działów HR, employer brandingu, marketingu, szkoleń i rozwoju. To również szansa na spotkanie osób decyzyjnych z międzynarodowych oraz polskich organizacji.

Przyciągaj. Zatrzymaj. Monitoruj.

HRcamp od lat charakteryzuje się wysokim poziomem merytorycznym oraz unikalną tematyką i międzynarodową rangą wydarzenia. W tym roku wśród prelegentów znaleźli się między innymi Kacper Sawicki z Papaya Films, Sebastian Drzewiecki z GSK oraz Marcel Horvath z Virgin Pulse. Całodzienna konferencja została podzielona na 3 bloki tematyczne – Przyciągaj, Zatrzymaj i Monitoruj – uwzględniające prelekcje, panele dyskusyjne oraz praktyczne warsztaty.

Wizerunek pracodawcy to wypadkowa wielu działań.  Od zadbania o procesy rekrutacyjne, przez dostosowanie komunikacji do grup docelowych, do spójnych, zgodnych z wartościami działań wizerunkowo-rekrutacyjnych. Podczas prelekcji ze ścieżki Przyciągaj zaprezentujemy best practices z zakresu rekrutacji, employer brandingu i wizerunku pracodawcy.

Odpowiedni dobór benefitów i ścieżek kariery. To jedne z głównych czynników warunkujących zgrany i dobrze funkcjonujący team. W dzisiejszych czasach wellbeing to coś więcej niż nagłówek w artykule HR. Więcej o tym jak utrzymać i rozwijać talenty w organizacji opowiedzą prelegenci ze ścieżki Zatrzymaj.

Podstawa strategii i analityki to jeden z głównych obszarów do opanowania przez entuzjastów employer brandingu. Bez wskaźników nie możemy być przekonani o słuszności jakichkolwiek działań. W trakcie wystąpień ze ścieżki Monitoruj przekonamy się, że w obszarze HR i EB mamy ich naprawdę dużo!

X lat tradycji

To już X raz, kiedy zapraszamy wszystkich głodnych HRowej wiedzy, kontaktów i inspiracji. Poprzednie edycje miały miejsce w warszawskim Kinie Praha, w tym roku spotkamy się w hotelu Airport Okęcie.

„Za nami kilka lat spotykania się co roku w świetnej i nieformalnej atmosferze. Z roku na rok jest dużo więcej wystąpień i są coraz lepsze. My też jako HRowcy się w tym kształcimy, szlifujemy swoje kompetencje. Również coraz lepsze są te wdrożenia, które się dzieją w polskim HR i to naprawdę widać podczas HRcamp.” – mówi dr Barbara Zych, CEO Employer Branding Institute.

Gala EBstars

Same prelekcje i warsztaty to zdecydowanie za mało. Po merytorycznej i praktycznej części konferencji startujemy z galą Employer Branding Stars czyli najbardziej prestiżowego polskiego konkursu employer brandingowego. Podczas tegorocznej edycji zaprezentujemy intro do 3 najlepszych casów oraz nagrodzimy zwycięzców w każdej z 7 kategorii. Nie zabraknie również okazji do networkingu.

Dziel się wiedzą z najlepszymi i daj się zainspirować!

Jeśli mielibyśmy jednym zwrotem opisać HRcamp, to zdecydowanie będą to ludzie, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem. To niepowtarzalna szansa na dotarcie do osób decyzyjnych z działów HR, employer brandingu i marketingu. To okazja na nawiązanie nowych kontaktów i zbudowanie bazy klientów. To inspiracja i możliwość dzielenia się doświadczeniem z największymi autorytetami z branży. To przede wszystkim praktyka – najlepsze case studies i rozwiązania z zakresu HR i employer brandingu.

 

Co tu dużo mówić: szykuje się coś niesamowitego, co na zawsze zostanie w życiu każdego HRowca. Do zobaczenia 9 października!

Przy zapisach do końca sierpnia obowiązuje rabat 20%, a do końca września 10%.

Agendę wydarzenia, formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji na temat tegorocznej edycji znajdziecie na stronie https://hrcamp.pl/.

1 komentarz
  1. […] przez EY Academy of Business. Wręczenie nagród odbędzie się podczas Gali EBstars po konferencji HRcamp 9 października w Airport Hotel […]

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0