Wschód HR, 19.06.2018, Białystok

Pierwsze takie wydarzenie na Podlasiu!

Konferencja Wschód HR odbędzie się 19 czerwca 2018 w Białymstoku. Wydarzenie skierowane jest do praktyków z branży HR oraz employer branding, którzy chcą rozwinąć swoją wiedzę w zakresie najnowszych trendów w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi.

Założeniem Konferencji jest zwiększenie dostępności nowoczesnych narzędzi i praktyk w zakresie HR  dla podlaskich przedsiębiorców.  Wydarzenie to obfitować będzie zarówno w cenną, merytoryczną wiedzę, jak i nowinki ze świata HR. Wśród treści wyróżnić można trendy dotyczące nowoczesnych praktyk w rekrutacji, efektywne motywowanie pozapłacowe pracowników, dbanie o rozwój, sprawne zarządzanie, nowoczesne technologie oraz budowanie marki pracodawcy – wszystkie zagadnienia zostaną zaprezentowane przez 22 ekspertów w trakcie odrębnych prelekcji.

Celem wydarzenia jest pobudzenie refleksji nad istotą działań HR dla rozwoju podlaskiego biznesu oraz zainspirowanie regionalnych przedsiębiorstw w kierunku wdrażania najnowszych trendów z dziedziny HR oraz wizerunku atrakcyjnego pracodawcy – tak ważne w kontekście różnego rodzaju wyzwań na panującym rynku pracownika.

W dniu imprezy uczestnicy będą mogli nie tylko sięgnąć po wiedzę ekspercką oraz konsultacje, którymi służyć będą zaproszeni goście, ale również być członkiem sesji networkingowiej, w czasie której nastąpi wymiana cennych doświadczeń. Wśród atrakcji znajdzie się także loteria wizytówkowa z szansą na wygranie wyjątkowych nagród, w tym vouchery na szkolenia, bestsellerowe książki Pawła Tkaczyka oraz inne upominki ufundowane przez partnerów. Organizatorzy zadbali również o akcent artystyczny – otoczą słuchaczy wyjątkowymi dźwiękami kwartetu smyczkowego. Ale oprócz rozrywki dla ducha, pożegnalny akcent dedykowany będzie zdecydowanie dla ciała –  wszystkim uczestnikom zaserwowany zostanie pożegnalny toast z bąbelkami.

Szczegółowy program, prezentacja sylwetek prelegentów oraz możliwość przesyłania zgłoszeń znajduje się na stronie Konferencji: www.wschodhr.pl

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0