Śniadanie biznesowe w Poznaniu, 28.11.2017

NIEZBĘDNIK HR – AUTOMATYZACJA, PRAWO, RODO, TECHNOLOGIE DLA KADR I PŁAC

Zapraszamy na wydarzenie w ramach cyklu Biznes Trendy. W dniu 28 listopada odbędzie się bezpłatne śniadanie biznesowe dotyczące nowości prawnych i technologicznych obszarze kadr-płac oraz automatyzacji pracy w HR.

Uczestnicy projektu Biznes Trendy otrzymują bezpłatnie wiedzę o najnowszych trendach rynkowych, rozwiązaniach branżowych i technologicznych podczas spotkań służących wymianie doświadczeń oraz na blogu biznesowym www.biznestrendy.eu

Wydarzenie w Poznaniu (28.XI.2017) będzie okazją do zdobycia niezbędnej wiedzy dla pracowników działów HR i specjalistów ds. kadr-płac. Przedstawimy aktualne trendy w obszarze HR, zmiany w przepisach kadrowych oraz rozwiązania technologiczne, które usprawniają prace działów kadrowo-płacowych. Na spotkaniu opowiemy o nowych wymogach związanych z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO) w rekrutacji i kadrach oraz elektronicznej dokumentacji pracowniczej. Wskażemy na obowiązki w zakresie zarządzania danymi potencjalnych i istniejących pracowników w zgodzie z unijnym rozporządzeniem.

Pokażemy również nowoczesne technologie umożliwiają co raz większą automatyzację działań HR oraz rozszerzenie komunikacji między firmą, a pracownikiem w kwestiach kadrowo-płacowych.  Jak usprawnić organizację pracowników? Jak budować nowoczesne i profesjonalne działy HR? Na te pytanie będą odpowiadać eksperci.

Prelegentami będą Monika Smulewicz – ekspert w dziedzinie prawa pracy i kadr-płac, z bogatym doświadczeniem szkoleniowym, doradczym i zamiłowaniem trenerskim. Prowadzi Fanpage HR na szpilkach, Dyrektor Zarządzająca outsourcingiem rachunkowości, kadr i płac w Grant Thornton; Grzegorz Nowak Prezes Aurea Consulting Group – analityk zajmujący się doradztwem w zakresie komunikacji biznesowej wewnątrz Unii Europejskiej, który opowie o zarządzaniu bezpieczeństwem danych osobowych w kontekście RODO. Łukasz Lech – Prezes w firmie Infotelecom – ekspert ds. IT w obszarze kadr-płac, księgowości i workflow. Radosław Kwiek oraz Jakub Baumann realizujący w praktyce projekty digitalizacji i elektronicznej teczki pracowniczej.

To już trzecia edycja projektu Biznes Trendy. W ubiegłym roku odbyło się 6 śniadań biznesowych w Poznaniu, Łodzi, Bydgoszczy, Krakowie, Bielsku-Białej i Warszawie. W spotkaniach wzięli udział eksperci branżowi i konsultanci. Korzystając z tych doświadczeń, firma Soneta uruchamia nowy cykl bezpłatnych śniadań biznesowych Biznes Trendy 2017 oferując dostęp do eksperckiej wiedzy branżowej, biznesowej i technologicznej. W okresie od  12 października do 28 listopada odbędą się spotkania w Krakowie (12.X oraz 16.XI), Olsztynie (18.X), Toruniu (19.X), Poznaniu (28.XI) oraz webinarium w dniu 7 listopada W spotkaniach wezmą udział eksperci branżowi m.in. Waldemar Osmólski – kierownik Centrum Wiedzy Logistycznej w Instytucie Logistyki i Magazynowania, Robert Krool – trener biznesu, Iwona D. Barczak – twórca Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”,  Jarosław Górecki – ekspert ds. zarządzania projektami w budownictwie, Grzegorz Filipowicz – doświadczony ekspert w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Podczas spotkań zostaną również zaprezentowane cases studies skutecznych wdrożeń IT  w przedsiębiorstwach z różnych branż. W trakcie tych wystąpień przedstawiciele polskiego biznesu opowiedzą o swoich doświadczeniach i zainspirują do podjęcia projektów rozwojowych.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji. Ilość miejsc jest jednak ograniczona. Aby przystąpić do programu należy się zarejestrować na www.biznestrendy.eu/konferencje.

Osoby, które nie mogą dołączyć do wydarzenia stacjonarnie mogą zapisać się na transmisje on-line wydarzeń. Dostęp do relacji na żywo przez Internet również wymaga zapisów na www.biznestrendy.eu/konferencje.
Organizatorem cyklu jest Soneta – producent oprogramowania enova365. Patronami medialnymi cyklu są: Dziennik Rzeczpospolita, Gazeta Giełdy Parkiet, portale branżowe erp-view.pl i decyzje-it.pl. Patronami wydarzeń są Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Pracodawcy RP, Krajowa Izba Doradców Podatkowych oraz lokalne i regionalne zrzeszenia pracodawców i przedsiębiorców.

Wydarzenie odbędzie się w:

Concordia Design
Zwierzyniecka 3, Poznań
Wtorek 28.11.2017,
start: godz.  08:30.

***

Więcej informacji udziela:
Robert Posłajko
Koordynator Projektu Biznes Trendy
tel. 721 211 213
robert.poslajko@enova.pl
www.biznestrendy.eu

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0