Międzynarodowy Tydzień Facylitacji

Jak tworzyć przestrzeń do współpracy w organizacjach?
Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Tygodniu Facylitacji

 

Co widzisz, kiedy patrzysz na swój zespół?

Ludzi zaangażowanych we wspólną pracę, odpowiedzialnych, z inicjatywą poszukujących niestandardowych rozwiązań, aktywnie realizujących wspólne założenia i cele?

Czy może pracowników, którzy bez inicjatywy wykonują polecenia przełożonego, podążają utartym schematem myślenia, są niezdolni do wspólnej pracy i zespołowego działania?

W organizacjach liczy się wynik, ale to jakość współpracy między ludźmi, zespołami, działami i ich zaangażowanie warunkują efektywność działania całej organizacji.

Dlatego też podczas ogólnopolskiej konferencji Międzynarodowego Tygodnia Facylitacji zapraszamy rozmowy na temat tworzenia warunków do współmyślenia i współdziałania w organizacjach.

Eksperci i praktycy polskich i międzynarodowych organizacji pokażą, jak poprzez facylitację i partycypacyjne metody pracy z ludźmi można budować warunki do współpracy, włączać pracowników we współtworzenie organizacji, wspierać samodzielność i inicjatywę grupy, zwiększać kreatywność zespołu i korzystać z jego potencjału.

CO W PROGRAMIE KONFERENCJI?

Wystąpienia ekspertów:

 • Przestrzeń, która przełamuje schematy. Jaka przestrzeń – fizyczna, emocjonalna i poznawcza – otwiera na nowe wzorce myślenia oraz pomaga we wspólnej pracy?
 • Samodzielność, inicjatywa i proaktywność grupy. Dlaczego grupa staje się zależna od tego, co zaproponuje przełożony, trener, itd.? Jak wspierać aktywną i samodzielną pracę grupy?

Doświadczenia firm:

 • Oddaj decyzyjność i zaangażuj. Jak odpowiedzialnie oddać większą decyzyjność w ręce pracowników a także zwiększyć ich zaangażowanie i polepszyć wyniki?
 • System oparty na proaktywności. Jakie są dylematy i ryzyka włączania pracowników we współtworzenie organizacji? Jak utrzymać zaangażowanie pracowników w rozbudowanej strukturze?

Warsztaty rozwojowe:

 • Podejmowanie decyzji przez zespół. Wzmocnienie czy pułapka dla efektywności?
 • Siła menedżera. Jak wzmacniać siebie oddając władzę zespołowi?
 • Strategia w organizacji. Jak angażować pracowników w jej wdrażanie?
 • Zmiana kultury organizacyjnej. Jak wspierać facylitacją proces zmiany kultury organizacyjnej?

Wydarzenie dedykowane jest osobom, które zawodowo wspierają pracę grup, zespołów i organizacji – liderom, managerom zarządzającym zespołami, managerom działów HR, team liderom, project menedżerom, konsultantom i facylitatorom.

Zapraszamy 24 października 2017 do hotelu Andel’s w Krakowie.

ZNIŻKA DLA CZYTELNIKÓW HRstandard.pl

Czytelnikom HRstandard.pl dedykowana jest cena specjalna 200 PLN netto na udział w konferencji. Aby skorzystać ze zniżki, prosimy w polu UWAGI formularza zgłoszeniowego wpisać hasło „HRstandard.pl”.

SZCZEGÓŁY PROGRAMU:  http://www.wszechnica.uj.pl/facweek

DOŁĄCZ NA FB: https://business.facebook.com/events/118485298827297/?active_tab=about

WEŹ UDZIAŁ: http://formularze.wszechnica.uj.pl/miedzynarodowy-tydzien-facylitacji/

Organizatorem jest Wszechnica UJ. Partnerami są International Association of Facilitators oraz Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan.

Dodatkowe informacje

Magdalena Krakowska-Buszek

506 024 568

magdalena.krakowska-buszek@wszechnica.uj.pl

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

   Skomentuj

   Dołącz do naszego newslettera!

   You have Successfully Subscribed!

   Share This
   HRstandard.pl
   Login/Register access is temporary disabled