Konferencja „Zarządzanie wiedzą w chmurze” – 20.09.2017

eConsulting, firma IT specjalizująca się w outsourcingu usług IT oraz Cornerstone, producent chmurowego oprogramowania typu LMS i HCM dostępnych w modelu SaaS, zapraszają na konferencję pt. „Zarządzanie wiedzą w chmurze”. Wydarzenie odbędzie się 20 września 2017 o godzinie 10 w Warsaw Spire w Warszawie.

Konferencja składa się z trzech 20-minutowych prezentacji oraz demo jednego z modułów systemu Cornerstone. Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się:

  • jakie są najnowsze standardy zarządzania wiedzą w organizacji
  • w jaki sposób systemy wspierają rozwój pracowników
  • jakie możliwości daje aplikacja Cornerstone
  • jak skutecznie wdrażać i zarządzać systemami wspierającymi procesy szkolenia pracowników

Prezentacje poprowadzą Michał Strzelec, Regional Sales Manager w firmie Cornerstone, Tomasz Drzewicki, założyciel Sharedmaster.com oraz Kamil Kerth, IT Service Manager z eConsulting.

Wydarzenie to kierowane jest przede wszystkim do szefów i managerów działów HR oraz IT reprezentujących przede wszystkim duże firmy (250+). Wstęp jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie ecsod.pl. Tam też znajduje się więcej informacji o konferencji, agenda oraz informacje o prowadzących. Liczba miejsc jest ograniczona dlatego gorąco zachęcamy do szybkiej rejestracji.

„Zarządzanie wiedzą i rozwój umiejętności pracowników to zagadnienia, które są dużym wyzwaniem dla przedsiębiorstw. Firmy gromadzą coraz większą liczbę danych, ale bez odpowiedniego ich wykorzystania stają się one bezużyteczne. Konieczne jest ich umiejętne przetwarzanie i transfer do poszczególnych obszarów w organizacji. To właśnie na ich podstawie budowana jest innowacyjności i konkurencyjności firmy, tworzone są nowe produkty, usługi czy nawet zupełnie nowe kategorie produktów. Pomocne przy wsparciu procesu transferu wiedzy jest nowoczesne oprogramowanie takie jak to przygotowane i dostarczane przez Cornerstone” – powiedział Michał Strzelec.

Szczegóły dotyczące wydarzenia:

Data: 20 września 2017, rejestracja o godzinie 10:00
Miejsce: Warsaw Spire, 38 piętro, plac Europejski 1, Warszawa
Wstęp bezpłatny
Rejestracja na ECSOD.PL

 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0