Fun at Work Summit. Pracownik doceniany jest szczęśliwy i zaangażowany!

Jak wynika z raportu Fun at Work 2018 docenianie to drugi najważniejszy atrybut pracodawcy (aż 94% wskazań). Tymczasem tylko 53% pracowników czuje, że pracodawca ich docenia.  Docenianie w pracy naprawdę ma moc! Jak więc wykorzystać jego potencjał do budowania kultury radości w organizacji? Tej tematyce poświęcona będzie druga edycja konferencji Fun at Work Summit 2019, na którą już 20 marca zapraszają Amrest i HRM Institute.

Kultura doceniania

Docenianie wpisane w DNA organizacji? Czemu nie! W Polsce oficjalne systemy doceniania ma tylko 39% firm, podczas gdy w USA jest to aż 80% organizacji. Z pewnością ta kwestia mogłaby stać się wyróżnikiem Twojej organizacji, który zapewni przewagę nad konkurencją i pozwoli nie tylko przyciągać odpowiednich pracowników, ale również zwiększyć ich zaangażowanie i zatrzymać w firmie na dłużej.

Jedną z firm, która buduje swoją kulturę w oparciu o docenianie pracowników jest Amrest. 

Lubimy sobie dziękować, gratulować i okazywać uznanie. Cieszymy się z naszych sukcesów, przełomowych pomysłów, osiągniętych celów. Dziękujemy sobie za udzielone wsparcie, za dobrze wykonaną pracę. Wykorzystujemy każdą okazję, aby powiedzieć: dziękuję i gratuluję”

– podkreśla Kasia Zadrożna, Culture & Communication Global Senior Manager w firmie Amrest. W czasie konferencji pokaże, jak zbudować i wdrażać efektywnie kulturę doceniania, oraz jak mierzyć siłę doceniania i angażować pracowników w tworzenie radosnego miejsca pracy w oparciu o działania podejmowane w AmRest. Uczestnicy będą mogli również poznać dobre praktyki w tym zakresie wdrożone m.in. w Allegro, Delloite i Nordea.  

Moc empatii w biznesie

Jak właściwie powinno się definiować empatię w biznesie? Czy w czasach nadmiernej ilości zadań i wielowymiarowości zleconych projektów pracownicy mają chwilę na zrozumienie potrzeb kolegów, również mocno zapracowanych? Czy powinniśmy dbać o empatię w firmach? O sile empatii w organizacji opowie key note speaker konferencji Belinda Parmar, CEO The Empathy Business, która w swoich działaniach łączy te dwie na pozór odległe od siebie kwestie – empatię i biznes. Twórczyni wielu kampanii z tego obszaru oraz pionierka World’s Emphaty Index (stworzonego we współpracy z Harvard Business Review), podzieli się wnioskami z międzynarodowych badań oraz swoim doświadczeniem w tym obszarze. 


Pracownicy potrzebują feedbacku

Pozytywna informacja zwrotna jak i konstruktywna krytyka to te kwestie, które warunkują motywację pracowników – wszyscy chcemy tego doświadczać w pracy i jest to dla nas bardzo ważne. Dodatkowo wielu pracowników oczekuje feedbacku na bieżąco – 76% pracowników, którzy są częściej chwaleni za swoje działania, deklaruje, że czują się szczęśliwi w miejscu pracy i mają więcej energii do działania. Jak więc znaleźć złoty środek między półrocznym (lub co gorsza, rocznym) systemem rozmów okresowych, z których zresztą rezygnuje coraz więcej firm i wyjść na przeciw oczekiwaniom pracowników, jednocześnie zapewniając efektywność tego procesu? O narzędziu doceniania, wspierającym udzielanie natychmiastowego feedbacku, opowie Jakub Semerda. Jak natomiast zbudować i efektywnie wdrożyć działania związane z udzielaniem ciągłego feedbacku wewnątrz firmy opowie Iwona Borzym z Nordea.

Historie z mocą doceniania!

Kultura budowana na empatii, docenianiu i radość w pracy wymagają odpowiedniej oprawy. Działania i ich wdrożenie to tylko połowa sukcesu. Jak powinno się komunikować te działania wewnątrz, a następnie na zewnątrz firmy, budując przy tym atrakcyjną markę pracodawcy? Opowie o tym gość specjalny konferencji – Piotr Bucki.

Przyjdź na konferencję i przekonaj się, że doceniani pracownicy są szczęśliwsi i bardziej zaangażowani.

Uwaga! Do 15.02 obowiązuje cena promocyjna!

Dla czytelników HRstandard.pl dodatkowe 10% rabatu. Wystarczy wpisać przy rejestracji kod HRS_102019.

Zapraszamy do rejestracji!

Do zobaczenia!

Informacje praktyczne:

Co? Konferencja Fun at Work Summit 2019: Docenianie ma moc!
Gdzie? ul. Mysia 3, Warszawa
Kiedy? 20.03.2019
Organizatorzy: HRM Institute oraz AmRest
Partnerzy: MT Biznes
Patroni medialni: HRstandard.pl, HR Polska
Szczegółowe informacje i rejestracja: www.funatwork.pl

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1683025831797038/
Kontakt: marta.machnik@hrminstitute.pl

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0