Dane osobowe w cyberprzestrzeni – na co powinien zwrócić uwagę HR, aby spełniać wymogi prawne?

Szczegóły wydarzenia:

  • Początek: 26. Maj 2017 09:30
  • Koniec: 26. Maj 2017 10:30

Chcąc chronić swój dom lub mieszkanie przed włamaniem zamykamy drzwi na klucz. Jeśli nie daje nam to dostatecznego komfortu i poczucia bezpieczeństwa, korzystamy z wyspecjalizowanych urządzeń/ alarmów lub po prostu firm ochroniarskich. Dlaczego zamiast tego sami nie siedzimy przy drzwiach stale pilnując, żeby nikt nie pożądany do niego nie wszedł? Oczywiście nie mamy na to czasu. Masa innych obowiązków sprawia, że nie jesteśmy w stanie chronić własnego mienia przez całą dobę. To może rodzina? Tak! Ustalmy grafik, według którego poszczególni członkowie rodziny i znajomi będą czuwać przy drzwiach. Dlaczego nie? No cóż, nie jest to ani rozwiązanie praktyczne, ani wygodne dla naszych najbliższych. Rozsądniej byłoby zatem powierzyć nasz dom w ręce profesjonalistów…

A jak postępujemy z cennymi danymi osobowymi w swojej firmie? Czy w dzisiejszym cyberświecie jesteśmy w stanie chronić je samodzielnie? Czy może lepiej byłoby w tej kwestii zaufać profesjonalnemu systemowi HR z najlepszym poziomem zabezpieczeń?

Jak zadbać o bezpieczne przetwarzanie danych osobowych? Jak wdrożyć w życie proaktywne podejście określone prawnie przez RODO jako „privacy by design”?

Odpowiedzi na te pytania pomożemy Państwu znaleźć podczas majowego webinarium.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0