HRacademy

Każda firma jest wyjątkowa. Tak jak wyjątkowa jest każda osoba. Działalność biznesowa to wyzwanie dające niezliczone możliwości. Ale gotowego sekretu na stuprocentowy sukces niestety ma. Aby dojść do doskonałości trzeba wiele doświadczyć. Tym bardziej cieszy fakt, że wielu specjalistów z najróżniejszych dziedzin biznesu chętnie dzieli się swoją wiedzą, wielokrotnie pomagając udoskonalić procesy lub po prostu uniknąć błędu.

Firma Talent Bridge, pomysłodawca HR Academy, programu mającego na celu promowanie wiedzy z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, dociera do najlepszych specjalistów z branży HR i zaprasza ich do współpracy.

Owocem tej współpracy, a także jednym z kanałów komunikacji z pasjonatami branży HR, jest nowo wydany magazyn w formie elektronicznej, zatytułowany HR Academy.

W pierwszym numerze prezentujemy kilka bardzo ciekawych artykułów autorstwa reprezentantów między innymi takich firma jak IKEA, Poczta Polska czy PKP. To o czym oni piszą jest pomysłowe i inspirujące. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury.

Aby pobrać darmowy numer magazynku HR Academy kliknij w poniższy link: TUTAJ!

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0