Relacja z Warszawskich Dni Rekrutacji!

W dniach 24 – 25 listopada odbyły się Warszawskie Dni Rekrutacji. Organizatorem wydarzenia był Employer Branding Institute. Partnerami strategicznymi konferencji były firmy Monsterpolska.pl, GoldenLine.pl oraz Bonus Systems Polska. Patronat nad wydarzeniem sprawował HRstandard.pl, Akademia Leona Koźmińskiego oraz Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem środowiska HR! Okazało się, że konferencja w pełni poświęcona rekrutacji i budowaniu pracodawcy idealnie wpisała się w potrzeby rynku. Gościliśmy ponad 350 uczestników!

Program konferencji został podzielony na trzy ścieżki tematyczne: Wyzwania Rekrutera, Trendy w rekrutacji oraz Marketing rekrutacyjny. Uczestnicy konferencji mieli okazję zapoznać się z praktykami realizowanymi w różnych branżach – od branży finansowej, poprzez FMCG i IT, po branżę kreatywną.

Podczas prelekcji rozmawialiśmy m.in. o skutecznych metodach dotarcia do kandydatów, obecności pracodawcy w mediach społecznościowych. Analizowaliśmy działania skierowane do studentów i absolwentów, a także profesjonalistów. Podjęliśmy temat pomiaru efektywności procesu rekrutacyjnego. Nie zabrakło również akcentu prawnego. Zastanawialiśmy się m.in. jakich informacji pracodawca nie może wymagać od kandydata, a także kiedy można stosować testy psychologiczne. Natomiast punktem wyjścia do dyskusji panelowej były wyniki badania „Kariera Profesjonalisty” zrealizowanego przez Employer Branding Institute.

Podczas przerw również nie zabrakło atrakcji! Uczestnicy konferencji mieli okazję wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Employer Branding Institute, Monsterpolska.pl, GoldenLine.pl, MultiBank, Bonus Systems Polska, Vanilla Sky Sun&Spa.


Dziękujemy wszystkim prelegentom oraz uczestnikom konferencji!


Prezentacje z wystąpień dostępne będą na stronie www.ebinstitute.pl od 5 grudnia.

Raport „Rekrutacja 2012. Narzędzia i trendy” będzie dostępny jeszcze w tym tygodniu na stronie HRstandard.plPoniżej krótka fotorelacja:


 

 

 

 

 

 

 

 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0