Studia podyplomowe ZZL: oferta SGH

Przedstawiamy kolejną ofertę szkolenia podyplomowego z zakresu ZZL. Obecnie trwa nabór na podyplomowe studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.


Nazwa studiów

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Organizacji


Jednostka oferująca studia

Szkoła Gówna Handlowa w Warszawie
Katedra Gospodarowania Zasobami Pracy
al. Niepodległości 164
budynek F, pok. 410 (IV piętro)
02-554 Warszawa


Czas trwania

2 semestry (174 godziny)


Koszt

5 900 zł (całość)


Cel studiów

Celem studiów jest przygotowanie specjalistów ds. zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwach działających w warunkach globalizacji rynków.


Program studiów

Wprowadzenie do zarządzania potencjałem społecznym (kierowanie zachowaniami w organizacji, strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi, rynek pracy, rynek pracy a koszty pracy, zarządzanie międzykulturowe, prawo pracy), zarządzanie zasobami ludzkimi w organizacji ( planowanie zatrudnienia, pozyskiwanie pracowników, analiza pracy, ocena wymagań pracy, rozwijanie potencjału ludzkiego, motywowanie i wynagradzanie pracowników, zakładowy system płac- projektowanie i przykłady z praktyki, kształtowanie ścieżek karier, zarządzanie kompetencjami, racjonalizacja nakładów pracy, zakładowe plany emerytalne, etyczne aspekty kierowania ludźmi),kwalifikacje i umiejętności kierownicze (zarządzanie zmianami w organizacji, role kierownicze i ich wypełnianie, negocjacje zbiorowe i rozwiązywanie konfliktów pracowniczych, kształtowanie umiejętności społeczno-psychologicznych, marketing personalny, strategia szkoleniowa firmy, HR – aspekty unijne), projektowanie systemu zarządzania zasobami ludzkimi , seminarium dyplomowe


Warunki ukończenia studiów

Napisanie i obrona pracy dyplomowej


Tryb naboru

Nabór trwa od 10 maja 2010 do 9 lipca 2010r. Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń (wniesienie opłaty za studia oraz złożenie w sekretariacie kompletu wymaganych dokumentów jest równoznaczne z przyjęciem). Liczba miejsc – 50 osób.


Kontakt

Magdalena Karpowicz-Malanowska

telefon: (0-22) 564 92 45


Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie SGH
1 komentarz
  1. Reply
    Karolina 25 sierpnia 2010 at 10:07

    Nie polecam tych studiów. Wykładowcy kompletnie nieprzygotowani (nie wszyscy ale przeważająca większość), realizowany program znacznie odbiega od tego podanego w ofercie, materiały i dane statystyczne sprzed kilku lat (z poprzednich edycji).
    Z tę kwotę można wybrać lepiej.

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0