Employer BrandingKnow HowKomunikacjaPressroomStrategia

Strategia EB dla Fundacji?

960x320

Współczesny employer branding wymaga strategicznego podejścia i kompleksowych działań. Często wymaga trudnych decyzji i angażowania pracowników różnego szczebla do współpracy na rzecz realnego zysku dla całej organizacji. Aktualnie trwają zapisy na II edycję podyplomowych studiów EB kierowane do przyszłych menedżerów marki pracodawcy. Dla osób, które wciąż jeszcze wahają się nad zapisem mamy kilka ciekawych informacji na temat tegorocznej edycji. Z pewnością pomogą w podjęciu właściwej decyzji.
 
Podczas I edycji studenci mieli niepowtarzalną okazję do tego, aby zgłębiać wiedzę z zakresu employer branding, ucząc się bezpośrednio od znanych ekspertów w tej dziedzinie. Kadra wykładowców II edycji jest równie imponująca. Swoim doświadczeniem będą dzielić się ze studentami: Grzegorz Albrecht, Tomasz Bartnik, Julia Kołodko, Magdalena Selwant-Różycka, Monika Sońta, Łukasz Trzeszczkowski, Ewa Mazurczyk-Jankowska. Maciej Hassa, Piotr J. Langer oraz dr Barbara Zych. Jednakże, to nie jedyny powód, dla którego warto zapisać się na menedżerskie studia employer branding.
 
Dla wszystkich osób, które chcą rozwijać swoje kompetencje w obszarze employer branding studia EB przygotowały nie lada gratkę. Podczas II edycji wszyscy studenci będą mieli możliwość zmierzenia się ze stworzeniem swojej własnej strategii employer branding, całkowicie od podstaw.
 
Przyszli menedżerowie marki pracodawcy zostaną połączeni w kilkuosobowe grupy, w których przez oba semestry studiów będą przygotowywać strategię EB dla Stowarzyszenia Wiosna i Fundacji HappyKids, z którymi studia EB nawiązały w tym roku współpracę. Całoroczna praca studentów zostanie dodatkowo wyjątkowo nagrodzona. Przygotowane strategie zostaną wprowadzone zarówno do działalności Fundacji HappyKids, jak i Stowarzyszenia Wiosna.
 
Zachęcamy zatem wszystkie osoby nastawione na praktyczne zdobywanie wiedzy do zapisów na II edycję podyplomowych studiów employer branding pod adresem:
https://rekrutacja.kozminski.edu.pl/rekrutacjaCKP/
 
Studia powstały z inicjatywy zespołu Employer Branding Institute, przy współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie. Patronem medialnym studiów jest Goldenline.
 
Więcej informacji o programie studiów znajdziecie na stronie studiaeb.pl
 
 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0