Zapraszamy na netHR 2009!

hr20Już w najbliższy wtorek 15 grudnia podczas konferencji netHR 2009 poznamy wyniki Badania HR, które miało na celu sprawdzenie poziomu wykorzystania Internetu w działach firm związanych z rekrutacją i zarządzaniem personelem.

Współorganizatorem konferencji jest portal HRstandard.pl

NetHR 2009 to pierwsza z cyklu otwartych, darmowych konferencji poświęconych Internetowi w działaniach Human Resources.

Konferencja ma na celu pokazanie realnych zastosowań narzędzi internetowych, które wspierają zarówno procesy rekrutacji, wizerunek pracodawcy jak i zarządzanie talentami.

Barbara Zych, HRstandard.pl: Konferencja netHR to okazja do wymiany doświadczeń w zakresie wykorzystania internetu w zarządzaniu personelem. To pierwsze w Polsce wydarzenie w całości poświęcone temu tematowi. Mamy nadzieję, że rozpocznie dyskusję nad kierunkami rozwoju polskiego HRu i na trwałe wpisze się w tradycje spotkań branżowych.

Organizatorami konferencji są: HRstandard.pl – portal specjalistów branży HR oraz HumanWay.pl – dostawca systemu do rekrutacji, który objął jednocześnie funkcję sponsora głównego konferencji.

Kuba Filipowski, Humanway.pl: Cieszy nas duże zainteresowanie konferencją. Już w kilka godzin po otwarciu rejestracji swój udział potwierdziło blisko sto osób w tym przedstawiciele największych polskich pracodawców. Jak widać wykorzystanie internetu w HR to bardzo gorący temat.

Konferencja jest darmowa, ale by wziąć w niej udział trzeba się zarejestrować. Zapisy na konferencję pod adresem www.netHR.pl.

Partnerami konferencji są: Wolters Kluwer, GigaCon, HRnews.pl, ARBO interactive, Nowoczesna Firma

Dla Wszystkich uczestników konferencji HRstandard.pl przygotował  mikołajkową niespodziankę! Zapraszamy serdecznie.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0