Oferta pracy: Asystent Działu HR (praktyki)

man-597178_1280Groupon (NASDAQ: GRPN) Groupon to największa w Polsce platforma usług w internecie, która sprawia, że przestajemy planować, a zaczynamy przeżywać. Przedsiębiorcy za pośrednictwem serwisu proponują przeróżne oferty (od romantycznej kolacji przy świecach, przez abonament telefoniczny, bilety do teatru czy skoki na bungee), zachęcając użytkowników do wyjścia z domu i spróbowania czegoś nowego lub odwiedzenia ulubionego miejsca w cenie jak dla stałego klienta. Dzięki globalnemu zasięgowi oraz tysiącom partnerów biznesowych, Groupon podpowiada najlepsze oferty na usługi, podróże, wydarzenia kulturalne i produkty na całym świecie – w cenach nie do pobicia.

Groupon wnosi także nową jakość w świat małych i średnich przedsiębiorstw, umożliwiając im dostęp do użytkowników i możliwość tworzenia indywidualnych kampanii marketingowych bez żadnych kosztów wstępnych. Dodatkowo Groupon negocjuje dla swoich klientów biznesowych zniżki od firm, pozwalające na obniżenie kosztów prowadzenia biznesu.

Jeśli chcesz się zapisać do codziennego biuletynu Groupon, wejdź na stronę www.groupon.pl, wpisz swój adres e-mail oraz wybierz z listy swoje miasto. Jeśli chcesz pobrać aplikację mobilną Groupon, wejdź na stronę www.groupon.pl/jak-dziala-groupon-mobile. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz rozpocząć współpracę z firmą, wejdź na stronę works.groupon.pl.

W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Asystent Działu HR (praktyki)

Miejsce pracy: Warszawa

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • Pełne wyzwań i zróżnicowane obowiązki (nie będziesz parzył kawy, ale będziesz miał realny wpływ na dział HR).
  • Dużo fan’u.
  • Poznanie od wewnątrz działu HR i procesów HR-owych.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji z branży E-commerce.
  • Miejsce pracy w samym centrum Warszawy.
  • 3 – miesięczne bezpłatne praktyki z możliwością dalszej współpracy.

Twoje obowiązki:

  • Udział w realizacji procesów rekrutacyjnych w zakresie poszukiwań kandydatów, finalne samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych.
  • Prowadzenie wstępnych wywiadów telefonicznych.
  • Selekcja aplikacji, weryfikacja bazy kandydatów zgodnie z profilem rekrutacyjnym.
  • Tworzenie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych.
  • Organizacja spotkań z kandydatami.
  • Utrzymywanie i budowanie pozytywnych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Groupon to idealne miejsce do rozpoczęcia Twojej kariery jeżeli:

  • Jesteś kreatywny i masz głowę pełną nieszablonowych pomysłów.
  • Jesteś komunikatywny i masz własne zdanie.
  • Inicjatywa, zaangażowanie i samodzielność w działaniu to Twoje mocne strony.
  • Terminowe i odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków to dla Ciebie podstawa działania.
  • Masz poczucie humoru i dystans do siebie i otoczenia.
  • Jesteś dyspozycyjny min. 30 godzin tygodniowo.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Wyślij swoje CV już dziś na adres rekrutacja@groupon.pl i rozpocznij karierę w Groupon!

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.