Już w czerwcu wraca konferencja I ❤ business & HR

11-12 czerwca w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się druga edycja konferencji I ❤ business & HR. Wydarzenie ponownie skupione będzie na  istotnych tematach biznesowych takich jak. customer expierience, employee experience  czy innowacyjne procesy HR.

 

W trakcie dwudniowej konferencji najlepsi eksperci z branży podzielą się z widownią swoją wiedzą i doświadczeniem. Nie zabraknie też omówienia najnowszych trendów i – co najważniejsze – tego, jak wykorzystać je w praktyce. Uczestnicy wysłuchają 24 merytorycznych wystąpień, podczas których dowiedzą się, jak w tych trudnych czasach efektywnie pozyskiwać i utrzymywać talenty w swojej firmie, a także poznają sposoby na maksymalizację doświadczeń zarówno klientów, jak i pracowników.

 

Agenda konferencji podzielona jest na dwa dni:

 

– 11 czerwca: X SUMMIT – dzień poświęcony doświadczeniom klientów i pracowników (bloki tematyczne: Customer Experience, Employee Experience, Workshop on Stage, Future),

– 12 czerwca: I ❤ HR – dzień poświęcony rekrutacji oraz budowaniu relacji z pracownikiem.

 

Uczestnicy mają do wyboru bilety zarówno na pojedyncze dni, jak i pakiet dwudniowy, aby jak najlepiej dopasować tematykę wystąpień do swoich preferencji. 

 

Czerwiec to także dobry moment, aby dodatkowo skorzystać ze szkoleń biznesowych czy marketingowych, organizowanych równolegle z konferencją. Uczestnicy w tygodniu konferencyjnym mają okazję skorzystać ze szkoleń tj. AI w procesach HR, Onboarding pracowników, Strategia employer branding czy Marketing globalny.

 

Relacja z pierwszej edycji konferencji: https://www.youtube.com/watch?v=lUJ21AIZhak

Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie ilovebusiness.pl (link).

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0