Konferencja HR Future Trends – forum łączące specjalistów people operations i technologii

Już 17-18 marca br. w warszawskim centrum konferencyjnym MsMermaid odbędzie się „HR Future Trends”. Wydarzenie, organizowane przez lidera branży szkoleniowej Langas Group, skierowane jest do osób zawodowo związanych z HR oraz entuzjastów trendów HR-Tech.

Najbliższe miesiące będą ekscytujące dla technologii w działach HR. Od koncepcji „najważniejszy jest klient” przechodzimy do „najważniejszy jest pracownik”, który następnie staje się „klientem”. Ta zmiana dokonuje się między innymi poprzez technologię i z jej powodu. W ciągu ostatnich 20 lat niemal 70% największych firm z listy Fortune 500 przeszło tę drogę. Reszta już nią podąża.

Podczas dwóch dni konferencji „HR Future Trends” uczestnicy poznają doświadczenia największych korporacji, takich jak Randstad, mBank czy Discovery Inc. oraz integratorów technologicznych we wdrażaniu innowacji w obszarze people operations.

– Cyfryzacja przenika do wszystkich aspektów życia. Poprawiamy i ulepszamy świat tak, aby żyć intensywniej, wygodniej i lepiej we wciąż zmieniającym się otoczeniu. To także olbrzymie wyzwania dla działów HR. Bo zarządzanie ludźmi musi dotrzymywać kroku zmianom. Gospodarowanie talentami, które kreują cyfrową i postcyfrową rzeczywistość, musi prezentować nową jakość – mówi Łukasz Radzikowski, Talent Acquisition & Recruitment Specialist, od 17 lat związany zawodowo z HR i rekrutacją, który na „HR Future Trends” w ramach panelu HR technology przedstawi temat „Zarządzanie talentami pracowników w przedsiębiorstwach High-Tech”.

Konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń i czerpania wiedzy od tych, którzy tę rewolucję mają już za sobą. Wykorzystując know-how i inspiracje ekspertów, uczestnicy wydarzenia zaplanują rewolucję technologiczną w działach HR swoich firm.

Drugi dzień „HR Future Trends” poświęcony będzie people operations – zagadnieniom związanym z koncepcją zakładającą, że w przedsiębiorstwie „najważniejszy jest pracownik”. – Agile to nie tylko narzędzia, metody i techniki pracy. To przede wszystkim określony mindset, wyznawane i praktykowane wartości, codzienne zachowania i postawy. Przestrzeń, w której funkcjonują członkowie zwinnych organizacji, powinna ich wspierać w wykształcaniu i pielęgnowaniu tego podejścia każdego dnia – mówi jedna z prelegentek tego panelu Kaja Kujawska, Certyfikowany Scrum Master i Project Manager, która opowie o Agile Working Office, czyli niepisanej umowie pracownika z pracodawcą.

– „HR Future Trends” to jedyna konferencja w Polsce tak kompleksowo wyczerpująca zagadnienie rewolucji technologicznej, zmieniającej funkcjonowanie działów HR. Oprócz zarządzania talentami i Agile Working Office podczas wydarzenia zostaną poruszone m.in. takie tematy jak boty w HR i procesach rekrutacji, GIG Economy czy świat HRu w chmurze – mówi Jarosław Petz, współorganizator konferencji z Langas Group.

Pełna agenda konferencji znajduje się pod linkiem. Rezerwacja miejsca możliwa jest pod numer telefonu 22 696 80 20 bądź poprzez formularz, dostępny na www.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0