Konferencja Futureman 2019- zdobądź kompetencje przyszłości i stań się jej liderem!

Już 11 stycznia 2019 Wrocław stanie się centrum dyskusji o człowieku przyszłości- Futureman. To wydarzenie, które warto zapisać w swoim kalendarzu. Na uczestników z całego kraju czekają eksperci, którzy opowiedzą między innymi jak budować efektywność osobistą, gdzie ukrywają się problemy które niszczą Twoją firmę od środka, czy istnieją sposoby na pozbycie się stresu, kim jest Człowiek 4.0 i wiele innych.

Stworzenia tak dużego wydarzenia, jak Konferencja Futureman, podjął się Think Tank Human 4.0. Jest to fundacja zrzeszająca firmy związane z technologią oraz przemysłem 4.0. Organizacja, która z założenia ma służyć wymianie wiedzy i doświadczeń na temat technologii, postanowiła pójść krok dalej. Codziennie odbywają się dziesiątki konferencji dotyczące technologii, przemysłu albo zdrowego trybu życia. Połączenie tych zagadnień w jedno spójne wydarzenie jest już nie lada wyzwaniem. Think Tank znalazł jednak wspólny mianownik- człowieka. I to właśnie on będzie tak naprawdę „głównym bohaterem” konferencji.

Idea Futureman narodziła się w wyniku obserwacji zachodzących na rynku zmian. Maszyny i roboty coraz częściej zastępują człowieka w Jego pracy. Setki firm, które zignorowały ten fakt, i nie przeszły odpowiedniej transformacji, upadły. Również w Polsce wielu przedsiębiorstwom grozi ten sam scenariusz, jeżeli w porę nie podejmą się zmian. Zdobycie kompetencji przyszłości pozwala nie tylko na ugruntowanie swojej pozycji ale również na wyprzedzenie konkurencji. Bo w pracy tak jak w sporcie- tylko prawdziwi liderzy mają szansę zostać „gwiazdą” podczas gdy reszta konkurencji pozostaje w tyle.

Futureman

Przez 2 dni konferencji, poruszone zostaną tematy z zakresu przywództwa, technologii, przemysłu, efektywności osobistej, edukacji, psychologii oraz zdrowia. Krótkie VIDEO pokazuje co jeszcze nas czeka.

Konferencja Futureman to miejsce, gdzie spotyka się nauka, biznes, zdrowie i technologia. By sprostać oczekiwaniom, Think Tank zaprosił do udziału ekspertów ze wszystkich tych dziedzin. Dzięki temu uczestnicy mogą mieć pewność, że cała wiedza, którą podzielą się prelegenci, jest sprawdzona bo wykorzystywana przez nich na co dzień. Rafał Ohme- autor bestsellera „Emo sapiens”, Marzena Jankowska- psycholog biznesu, Marek Gabryś- wiceprezes Aiut, Wojciech Eichelberger- psychoterapeuta, Radosław Drzewiecki- założyciel Leanpassion, to tylko część prelegentów, którzy 11 i 12 stycznia pojawią się na scenie.

Uczestników oprócz prelekcji czekają również 3 warsztaty tematyczne, networking, panel dyskusyjny oraz bankiet. Wartością dodaną stanowi także możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Konferencja to doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń.

UWAGA- PROMOCJA ŚWIĄTECZNA

Tylko do 24.12 wszystkie pakiety 25% TANIEJ!

Bilety, opis pakietów, agenda, sylwetki prelegentów, oraz inne niezbędne informacje znajdziesz na http://bit.ly/2SxuxVK

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0