Czy jesteś gotowy na skok w karierze zawodowej?

Jeszcze tylko do 15 października można zgłosić się do udziału w konkursie TOP HR Manager in Action. Wcześniejsze edycje konkursu przyczyniły się do skoku w karierze zawodowej niejednego HR-owca. Dlatego każdy, kto zajmuje się rozwojem pracowników, powinien zadbać również o własny rozwój.

Konkurs przez lata obecności wyrobił sobie w środowisku HR markę. Zyskał grono wiernych uczestników oraz kibiców – co roku w szranki staje kilkuset menadżerów HR i kadr. W tym roku, w zmienionej formule, kapituła konkursu zaprasza do udziału osoby lubiące dzielić się wiedzą, chcące zaprezentować projekty realizowane dla swojej organizacji.

Do konkursu mogą przystąpić:

– dyrektorzy działów HR
– kierownicy w działach HR
– menadżerowie ds. HR
– HR biznes partnerzy
– liderzy projektów HR-owych

Nagrodami w konkursie są m.in.: prestiżowe studia Executive MBA for Human Resources Professionals (nagroda ufundowana przez Uczelnię Łazarskiego), własne publikacje w miesięczniku Personel Plus oraz udział w programach rozwojowych.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 15 października br. zarejestrować się na stronie www.tophrmanager.pl, złożyć opis projektu realizowanego w swojej organizacji oraz wypełnić test kompetencji HR przygotowany przez Instytut Analiz im. Karola Gaussa.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0