Oracle Digital Day, 15.11.2016, Warszawa

Konferencja Oracle Digital Day 15.11.2016 będzie okazją do zaprezentowania nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla działów HR. Żyjemy w czasach, w których jako konsumenci stale doświadczamy, że firmy oferujące nam różnego rodzaju produkty i usługi dbają o relacje z nami, informują nas o ofercie i zapewniają wygodny kontakt za pomocą urządzeń mobilnych. Wszystko to jest możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii.

Firmy wsłuchują się w nasz głos poprzez media społeczościowe, analizują tzw. „digital body language”, przetwarzają ogromne ilości informacji zgromadzonych w systemach sprzedażowych –  wszystko po to, by zaoferować nam dokładnie to, czego potrzebujemy. Ale co się dzieje, gdy patrzymy z perspektywy pracownika? Prawdopodobnie nie zawsze jest tak kolorowo, gdyż często działy HR nie dysponują analogicznymi rozwiązaniami skierowanymi do pracowników. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele – do niedawna należały do nich brak na rynku odpowiednich rozwiązań oraz wysokie koszty związane z ich pozyskaniem. Na szczęście to już przeszłość. Nowoczesne rozwiązania dla HR oferowane przez firmę Oracle, budowane w podobnej filozofii, jak te przewidziane dla budowania relacji z klientami, są dziś na wyciągnięcie ręki.

Rozwiązania te zostaną szczegółowo zaprezentowane podczas konferencji technologicznej Oracle, która odbędzie się 15 listopada 2016 w Warszawie pod nazwą Oracle Digital Day 2016. Doroczny jesienny kongres Oracle będzie w roku bieżącym poświęcony głównie transformacji cyfrowej systemów informatycznych, którą podejmują firmy przy użyciu nowoczesnych technologii – takich, jak Chmura, rozwiązania mobilne, Big Data, czy media społecznościowe.

W programie spotkania przewidziana jest dedykowana sesja dla liderów HR, podczas której będziemy szukali recepty na wyzwania, z jakimi spotykają się oni w swojej pracy – m.in:

– Jak skutecznie przyciągać i pozyskiwać pracowników?

– W jaki sposób angażować i utrzymać pracowników ery cyfrowej?

– Jaką strategię przyjąć w wojnie o najlepsze talenty?

– Jakie są narzędzia powalające na optymalne wykorzystanie potencjału pracownika?

Kluczem do nowoczesności w działach HR jest umieszczenie obsługujących je systemów w chmurze, dzięki czemu wdrożenie skraca się z miesięcy do tygodni, a nawet dni. Niski koszt wejścia oraz stała, łatwa do zaplanowania opłata subskrypcyjna pozwala na sfinansowanie projektu z budżetu operacyjnego. Sukces projektu jest gwarantowany, gdyż praktycznie od pierwszego dnia wdrożenie jest  realizowane w oparciu o działający, wstępnie skonfigurowany system, należy jedynie zasilić go danymi oraz dostosować działające procesy do potrzeb organizacji.

Chmurowe rozwiązania Oracle mają ponadto liczne funkcje, które w klasycznym modelu byłyby wręcz niemożliwe do zrealizowania. Narzędzia społecznościowe wbudowane w przyjazne i zrozumiałe procesy HR, grywalizacje wspierające te procesy, aktywizowanie pracowników w obszarze tzw. „work-life balance”, wsparcie decyzyjne dla menedżerów oraz wygodny dostęp do systemu z każdego urządzenia, w dowolnym czasie i miejscu – a to jedynie przykłady tego, co oferuje kompletne rozwiązanie dla HR firmy Oracle.

Zapraszamy 15 listopada na Oracle Digital Day, aby poznać więcej szczegółów na temat nowoczesnych systemów umożliwiających cyfrową transformację w działach HR współczesnych organizacji. Konferencję będzie można też śledzić na Twitterze pod hashtagiem #DigitalDay.


 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

   Skomentuj

   Dołącz do naszego newslettera!

   You have Successfully Subscribed!

   Share This
   HRstandard.pl
   Login/Register access is temporary disabled