GoldenLine uruchomił porównywarkę wynagrodzeń

kasaTeraz na GoldenLine użytkownik posiadający profil może porównać swoje wynagrodzenie w stosunku do innych osób pracujących na podobnym stanowisku lub w tej samej branży i sprawdzić czy jest adekwatne do posiadanych przez niego umiejętności.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nowa funkcja dostępna jest dla osób posiadających profil w GoldenLine. Aby móc z niej skorzystać należy wejść w zakładkę ZAROBKI lub na adres www.goldenline.pl/zarobki. Po wypełnieniu anonimowej ankiety otrzymamy raport wynagrodzenia, w którym znajdziemy informację o tym jak nasza pensja wypada na rynku pracy w porównaniu do innych osób pracujących na podobnym stanowisku, bądź w podobnej branży oraz jakie umiejętności powinniśmy zdobyć aby zarabiać więcej.
 
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom serwisu pełną anonimowość, dlatego nie zapisujemy danych osobowych przy podanym przez użytkownika wynagrodzeniu. Wykluczamy tym sposobem możliwość powiązania zarobków z konkretnym profilem – zapewnia Łukasz Banach, Product Manager serwisu GoldenLine. System porównywania zarobków stale się uczy. To oznacza, że im więcej osób poda swoje wynagrodzenie, tym lepsze będą wyniki, które prezentujemy – dodaje Banach.
 
Możliwość porównania zarobków służy przede wszystkim poprawieniu konkurencyjności użytkowników GoldenLine na rynku pracy. Nowa funkcja z jednej strony podpowiada w jakich obszarach powinno się doskonalić, aby zarabiać więcej, z drugiej zaś pokazuje jakie umiejętności na danym stanowisku są cenione na rynku pracy. Informacje z otrzymanego raportu pomogą ustalić, jakie kompetencje warto rozwijać. Dają także wiedzę o wysokości zarobków w danej branży lub na danym stanowisku, co oczywiście można wykorzystać w negocjowaniu wysokości wynagrodzenia podczas rozmowy rekrutacyjnej lub podwyżki z aktualnym pracodawcą.
 
Źródło: Goldenline.pl jest największym społecznościowo-rekrutacyjnym serwisem w Polsce. Obecnie pomaga w rozwijaniu kariery 1,5 mln zarejestrowanych kandydatów, wśród których ponad 6 000 rekruterów szuka przyszłych pracowników firm.
 
 
Image courtesy of atibodyphoto/FreeDigitalPhotos.net
 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0