Bilety o 30% tańsze tylko do 31.12.2013!

jhgDrodzy Czytelnicy, specjalnie dla Was wydłużyliśmy czas obowiązywania specjalnej zniżki 30% na bilety na konferencję Warszawskie Dni Rekrutacji 2014! Możecie kupić je taniej do jutra, czyli do 31.12.2013 włącznie!

 

 

 

 

 

 

 

 

Przypominamy, że najbliższa edycja konferencji Warszawskie Dni Rekrutacji odbędzie się w dniach 13-14.02.2014 i zabierze Was w świat innowacji. Pokażemy gorące case’y, będziecie mieli okazję przyjrzeć się aktualnie realizowanym wdrożeniom, znajdziecie czas na networking.
 
A drugiego dnia będziecie mogli wziąć udział m.in. w unikalnej edycji warsztatów Laboratorium Employer Brandingu – założycie fartuchy i odkryjecie w sobie żyłkę eksperymentatora!

 

W najbliższej edycji czeka na Was też sporo nowości – DiagnozaHR to pierwsze takie badanie na temat HRu w Polsce. Zapytamy Warszawiaków, Waszych współpracowników i zarządy firm o to, jak postrzegają HR, jak się z nim pracuje, jaki (i czym) właściwie jest ten HR i w którą stronę podąża?
 
Kolejną nowością jest też konkurs BohaterowieHR, w którym chcemy nagradzać najlepsze praktyki, wyjątkowy wkład, innowacyjnie zaprojektowane i doskonale wdrożone strategie HR, w różnych obszarach. Przyjrzymy się dokładnie i nagrodzimy działy HR, pracujących w nich specjalistów, menedżerów i dyrektorów za ich wkład w rozwój HR w Polsce. Jedyny taki konkurs w Polsce!

 

Do zobaczenia na Warszawskich Dniach Rekrutacji 2014!

 

 

Image courtesy of suphakit73/FreeDigitalPhotos.net

 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0