WEBINAR i metodyka prowadzenia szkoleń on-line – bezpłatne szkolenia dla HR

file000440181322Używanie zaawansowanych form komunikacji zaczyna odgrywać dużą rolę w strategii firm. Coraz więcej organizacji wykorzystuje technologię webinarów do prowadzenia szkoleń, promocji, budowania relacji z klientami oraz wsparcia partnerów biznesowych. Siła spotkań on-line leży w bezpośredniości komunikatu, atrakcyjności wizualnej i lepszej zapamiętywalności przekazu.  

 

 
Nowoczesna Firma SA wraz z Fundacją Obserwatorium Zarządzania zapraszają do udziału w bezpłatnych szkoleniach „Podstawy realizacji webinarów” w ramach projektu Webinar2learn. Program szkolenia składa się z zajęć merytorycznych i praktycznych. Każdy uczestnik pozna metodykę przygotowania spotkań on-line , jak również  zrealizuje swój własny webinar.

 

 
Szkolenia „Podstawy realizacji  webinarów” skierowane są do managerów HR oraz trenerów wewnętrznych w przedsiębiorstwach. Realizowane będą w formie jednodniowych warsztatów stacjonarnych oraz w formie spotkań online. Terminy poszczególnych szkoleń oraz rejestracja na nie dostępna jest  na stronie internetowej projektu Webinar2learn (http://pl.webinar2learn.eu/trainings/training).

 

 
Projekt Webinar2learn jest zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”.

 

 
Zapraszamy do uczestnictwa!

Źródło: www.webinar2learn.eu

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0