Zaprzyjaźnij się ze stresem – webinar

Zaprzyjaźnij się ze stresem

Czy skutki stresu muszą być wyłącznie negatywne? Oczywiście, że nie! Weź udział w bezpłatnym webinarze i dowiedz się, jak zaprzyjaźnić się ze stresem, by funkcjonować skuteczniej i doświadczać poczucia szczęścia. 

Nowy trermin webinaru to Wtorek, 06 Luty 2018, na 8:00 PM!

Czym jest dla Ciebie stres? Czy dodaje Ci on energii do działania, czy raczej paraliżuje i odbiera chęć do podejmowania akcji? Czasami warto się zatrzymać i przyjrzeć się swoim emocjom. Marta Obrycka, certyfikowany Zen Coach, w bezpłatnym webinarze podzieli się sprawdzonymi patentami na zaprzyjaźnienie się ze stresem. Przemień stres w sojusznika, działaj skuteczniej i doświadczaj więcej szczęścia na co dzień!

​​​​​​​Podczas webinaru dowiesz się:

  • jakie korzyści może przynieść stres,
  • jak zaprzyjaźnić się ze stresem,
  • co zrobić, by stres przestał paraliżować, a zamiast tego stał się motywacją do sprostania wyzwaniom.

Webinar poprowadzi Marta Obrycka – Certyfikowany Zen Coach oraz dyplomowany Coach Profesjonalny. Absolwentka Socjologii i Zarządzania. Ukończyła także Komunikację Społeczną i PR. Przez 5 lat współtworzyła Centrum Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Wspiera także Polonię mieszkającą poza krajem – poprowadziła cykl warsztatów w Konsulacie Honorowym RP w Bolonii. Nadal jest gościem audycji rozwojowych w polsko-włoskim RadioKlik.net. Od wielu lat jestem zafascynowana możliwościami, jakie daje coaching. Z pasją prowadzi warsztaty oraz indywidualne sesje coachingowe, przede wszystkim w oparciu o Zen Coaching. Prowadzi także Medytacje Aktywne w Polsce i we Włoszech.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0