Skąd czerpać siłę i wytrwałość do pracy? Webinar

Żeby mi się tak chciało…

Pracować dla przyjemności, czy dla pieniędzy? Czy pasja wystarczy, żeby zbudować udaną karierę? Co robić, by przez cały dzień mieć energię i zapał do działania? Na te i inne pytania odpowie Tomasz Zalas podczas bezpłatnego webinaru 11 stycznia o godz. 20.00.

Dla wielu ludzi praca w pewnym momencie staje się pułapką, z której trudno znaleźć wyjście. Zmęczenie, wypalenie, brak satysfakcji… Inni miewają gorsze momenty, kiedy trudno im czerpać z pełni własnego potencjału, mimo że bardzo tego potrzebują.

W takich sytuacjach rozwiązaniem jest nawiązanie kontaktu ze swoimi głębokimi pragnieniami i wypracowanie prostych nawyków powodujących duże zmiany.

Jak to zrobić? Co może pomóc? Co jest potrzebne?

Na te i wiele innych pytań odpowie podczas bezpłatnego webinaru na żywo Tomasz Zalas – coach, terapeuta i doradca biznesowy, a także nauczyciel mindfulness. ​​​​​​​Spotykamy się 11 stycznia o godz. 20.00.

Podczas webinaru dowiesz się:

  • jakie jest źródło głębokiej motywacji, do którego możesz sięgać zawsze kiedy tego potrzebujesz,
  • jaki jest związek pomiędzy stresem a odwagą, wytrwałością, pomysłowością i 3 innymi supermocami, od których zależą nasze życiowe sukcesy,
  • co możesz zrobić, jeśli Twoja praca jest dla Ciebie ciężarem, źródłem frustracji lub przykrości,
  • jak odzyskać dawny zapał do działania,
  • co możesz robić samodzielnie na co dzień, żeby nie tylko czerpać radość ze swojej pracy, ale także odnosić sukcesy i zarabiać pieniądze.

Webinar poprowadzi Tomasz Zalas,

trener mindfulness (MBLC), Psycholog, Terapeuta. Absolwent SWPS, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Collegium Civitas. Stypendysta Rochester Zen Center oraz Windhorse Zen Community. W Instytucie Psychoimmunologii IPSI specjalizuje się w profilaktyce antystresowej metodą 8xO, treningach uważności (mindfulness) oraz ich wpływem na skuteczne i etyczne przywództwo. Członek brytyjskiego Mindfulness Association. Posiada doświadczenie w biznesie. Pracował jako specjalista w działach doradztwa i audytu m.in. w PriceWaterhouseCoopers i w grupie MCI Managment.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0