3M w czołówce najbardziej pożądanych pracodawców 2012 roku

3M to jeden z najbardziej pożądanych pracodawców 2012 w opinii specjalistów i menadżerów w kategorii „produkcja przemysłowa”. W trzeciej edycji rankingu Antal International firma zajęła prestiżowe drugie miejsce.

 

„Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów 2012” to trzecia edycja rankingu Antal International przeprowadzonego pod patronatem Business Centre Club. Firma 3M została wyróżniona w kategorii „produkcja przemysłowa” zajmując drugie miejsce w zestawieniu. Raport przygotowano na podstawie opinii 1500 ankietowanych, polskich specjalistów i menadżerów z różnych branż.

 

Ankietowani wskazali firmy, w jakich chcieliby podjąć zatrudnienie i jakie warunki pracy byłyby dla nich satysfakcjonujące. Ponadto odpowiedzieli na pytania dotyczące oczekiwań i kryteriów, jakie firmy powinny spełnić. Z raportu wynika, że respondenci najbardziej cenią sobie styl zarządzania, kulturę organizacyjną, stabilność zatrudnienia oraz innowacyjność.

 

Jesteśmy dumni, że starania 3M o najwyższą jakość standardów zatrudnienia zostały docenione przez polskich menadżerów. W Polsce zatrudniamy obecnie ponad 1600 pracowników i jako koncern, którego podstawowym celem jest poprawa jakości życia naszych klientów, dbamy również o innowacyjne rozwiązania ułatwiające pracę wewnątrz firmy. Nasza kultura organizacyjna, oparta na współpracy i wzajemnej inspiracji, przynosi oczekiwane efekty. Tak wysoka pozycja w rankingu to najlepszy dowód, że rozwijamy się we właściwym kierunku –  powiedział Piotr Skaldawski, Dyrektor HR z 3M w Polsce.

 

Laureaci rankingu uczestniczyli w uroczystej ceremonii, która odbyła się 4 grudnia 2012 r. Nagrodę dla 3M odebrał w Business Centre Club Piotr Skaldawski.

 

Źródło: 3M

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0