Majowe „Wyzwania HR” w Łodzi

4178159864_d3c9b9d3b9_oCzołowy serwis rekrutacyjny Pracuj.pl zaprasza na kolejną edycję konferencji „Wyzwania HR”. To jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu specjalistów HR. Podczas planowanych 5 sesji tematycznych oraz angażującej publiczność debaty zaproszeni eksperci przedstawią nie tylko najlepsze praktyki zarządzania, najnowsze trendy oraz prognozy, ale także – a może przede wszystkim – wyzwania, z jakimi przyjdzie się zmierzyć ekspertom HR w 2013 roku. Tym razem „Wyzwania HR” odbędą się w Łodzi już 15 maja w hotelu Holiday Inn.

 

 

Podczas łódzkiej edycji konferencji uczestnicy dowiedzą się jakie są najczęstsze błędy menedżerów, jak motywować pracowników oraz jak budować konkurencyjny zespół sprzedażowy. Zostanie także przedstawiony i omówiony proces tworzenia i komunikowania wartości firmowych oraz jakie znaczenie w kształtowaniu wizerunku pracodawcy i kultury organizacyjnej mają te wartości.

 

Swój udział w konferencji potwierdzili, Rafał Szczepanik z Training Projects, którego wystąpienie rozpocznie wydarzenie, Weronika Rytczak z Infosys, Bartłomiej Czubak z Kilgaro i Wiktor Doktór z Pro Progressio. Prelegentami będą także specjaliści z Grupy Pracuj Solutions Izabela Bartnicka i Urszula Zając – Pałdyna.

W debacie podczas konferencji wezmą udział Marcin Budzewski z PSM oraz Jakub Lewandowski członek Komisji Rewizyjnej.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVI edycji konferencji już 15 maja, która odbędzie się w Łodzi w hotelu Holiday Inn przy ul. Piotrkowskiej 229/231.

 

Więcej informacji nt. Wyzwań HR znajdą Państwo na stronie: http://www.wyzwaniahr.pl/

 

 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0