Zobacz i doświadcz jak technologie zmieniają szkolenia i HR!

Technologie dotykowe, interaktywne urządzenia przenośne, rzeczywistość rozszerzona, gryfikacja oraz social media – nie tylko zmieniają wymiar komunikacji biznesowej, ale również podejście do przekazywania i zarządzania wiedzą w firmie. Zmianom uległ także sposób pozyskiwania informacji, dzielenia się nią oraz gromadzenia.


Dla organizacji biznesowych nadszedł czas, aby zastanowić się jakie modyfikacje należy wprowadzić w obszarze szkoleń i rozwoju kadr. Jak edukować nową generację pracowników, którzy często pracują w zespołach rozproszonych lub mobilnych? Jak budować środowisko uczenia się w organizacji? Jak efektywnie włączyć nowe rozwiązania technologiczne do przekazywania i zarządzania cyfrową wiedzą w firmie?


Odpowiedzi na te pytania poznasz uczestnicząc w Digital Learning Congress. Pierwsze środkowo-europejskie spotkanie branży szkoleń wspieranych technologią, odbędzie się 9 listopada 2012 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Czołowi eksperci z kraju i z zagranicy – w dziedzinie przekazywania i zarządzania cyfrową wiedzą w firmie – przedstawią najnowsze trendy rozwoju i praktyczne zastosowania.


W trakcie kongresu odbędą się 4 ścieżki tematyczne (w tym dwie będą transmitowane on-line) spotkania i pokazy, podczas których będzie można poznać praktyczne zastosowanie technologii i technik wspierających proces nauczania. Uczestnicząc w wydarzeniu będą mogli Państwo poznać rezultaty wdrażania w polskich przedsiębiorstwach Metodyki Pigułek Wiedzy” (Knowledge Pills Methodology) oraz zdalnego nauczania zespołów rozproszonych (na podstawie Collaborative Blended Learning Methodology).


Tematami przewodnimi Kongresu będzie edukacja i zarządzanie wiedzą w firmach poprzez:

•    interakcję i społeczności w uczeniu zdalnym,
•    wykorzystanie transmisji i nagrań audio/wideo,
•    zastosowania grywalizacji w edukacji,
•    wykorzystanie urządzeń mobilnych.


Pełny program Digital Learning Congress jest dostępny na stronie http://dlcongress.pl. Jako goście specjalni wystąpią m.in. Steeven Weeler (Associate Professor of Learning Technology, Wielka Brytania), Gerry Griffin (Skill Pill, Wielka Brytania), Sebastian Walker (SlidePresenter, Niemcy), Filipe Carrera (Prestin, Portugalia) oraz Allison Rossett – czołowa amerykańska konsultantka w dziedzinie  nauczania, z którą spotkamy się w formie interaktywnego webinaru.


Wśród polskich ekspertów, będą mogli Państwo spotkać Marka Hylę z XY Learning Team, Igora Bielobradka z Deloitte, Piotra Drac z Way2learn, Sebastiana Starzyńskiego z PromoPlan, Krzysztofa Kuczkowskiego z eHRP oraz wielu innych „ewangelistów” szkoleń wspieranych technologią.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową http://dlcongress.pl. Rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń od 12 września 2012 r. Organizatorami Digital Learning Congress są Nowoczesna Firma SA, Fundacja Obserwatorium Zarządzania oraz partnerzy projektów Knowledge Pills Methodology i WebQuest for HRM. Kongres powstał przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” Leonardo da Vinci.


Digital Learning Congress Nowe media w rozwoju kadr! Poznaj. Doświadcz. Wypróbuj.
Zapraszamy!

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0