Pierwsze w Polsce trójwymiarowe targi pracy

W dniach 4-17 października 2010 międzynarodowy serwis kariery i rekrutacji monsterpolska.pl zorganizuje pierwsze w Polsce w pełni interaktywne Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl. Targi stanowią polską edycję międzynarodowego projektu, realizowanego do tej pory w Anglii, Francji, Włoszech oraz Brazylii.

Na użytek targów stworzona została innowacyjna, dedykowana platforma internetowa, która umożliwi pracodawcom pełną interakcję z kandydatami. Wirtualna hostessa oprowadzi kandydatów po rozległym, trójwymiarowym centrum targowym, prezentując świat internetowych targów oraz dostępnych możliwości. Pracodawcy będą mieli możliwość opublikowania nielimitowanej liczby ofert pracy, prowadzenia rozmów z kandydatami za pomocą czatów oraz video-czatów, przeprowadzenia testów kompetencyjnych, organizowania konferencji oraz seminariów.

Kandydaci będą mogli natomiast złożyć swoje CV na stoisku pracodawcy, zapoznać się z kulturą organizacyjną oraz wymaganiami na dane stanowisko, pobrać video, MP3 czy inne materiały udostępnione przez pracodawców. W wirtualnych kafejkach porozmawiają ze sobą oraz podzielą się swoimi doświadczeniami. Platforma została tak pomyślana, aby pracodawca mógł ocenić kandydata tak samo jak podczas prawdziwego spotkania.

„Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl to nowy pomysł na komunikację. Umożliwiają pracodawcom nawiązanie kontaktu z osobami poszukującymi pracy z całej Polski, a nawet z całego świata, przy znacznie obniżonych kosztach rekrutacji. Z drugiej strony innowacyjne technologie pozwalają obecnie na interakcję porównywalną jakościowo do tradycyjnych targów” – powiedział Jarosław Macnar, Marketing Director Eastern Europe.

Poprzez imprezę serwis planuje dotrzeć do ok. 120 000 osób poszukujących pracy.

Informacje dodatkowe:

Monsterpolska.pl (Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.) to część największego na świecie serwisu kariery monster.com. W Polsce firma jest obecna już od 10 lat, wcześniej jako jobpilot.pl. Celem monsterpolska.pl jest ułatwienie kontaktu pomiędzy prężnie rozwijającymi się firmami a profesjonalistami. Pracobiorcom, serwis monsterpolska.pl oferuje możliwości rozwoju i kierowania swoją karierą zawodową. Pracodawcom ułatwia poszukiwanie wykwalifikowanych kandydatów. Jest to możliwie dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnym usługom, usprawniającym proces rekrutacji.

Firma Monster Worldwide została założona w 1994 roku przez Jaffa Taylora. Obecnie marka Monster jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Na sieć Monster składają się lokalne strony w ponad 60 krajach.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0