Carpenter członkiem IMSA

Carpenter Consulting, polska firma doradztwa personalnego, stała się partnerem międzynarodowej organizacji „IMSA International Executive Search”, rozszerzając tym samym możliwości rekrutacyjne na rynki międzynarodowe: Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej.
„Efektem partnerstwa z IMSA jest rozszerzenie działalności firmy na rynki międzynarodowe, otwarcie ich kandydatom zainteresowanym karierą poza granicami kraju, a także wymiana doświadczeń i najlepszych praktyk w zakresie Executive Search. Cieszymy się, że zostaliśmy ocenieni jako wiarygodny i dynamiczny partner. Już teraz, konsultanci Carpenter, rozpoczęli wywiady z menedżerami piastującymi najwyższe stanowiska, zainteresowanymi podjęciem wyzwań zawodowych na świecie” mówi Monika Ciesielska, prezes Carpenter Consulting.

Uzyskanie statusu Partnera w IMSA zostało poprzedzone wnikliwą analizą  polskiego rynku doradztwa personalnego, sytuacji finansowej firmy oraz przyjętej strategii rozwoju. Carpenter został oceniony jako dynamicznie rozwijająca się organizacja, wykorzystująca w swojej działalności nowe technologie, zmieniająca oblicze konsultingu na dużo bardziej przyjazne kandydatom i Klientom. Firma współpracuje z największymi polskimi i międzynarodowymi Klientami m.in. Danone, Żywiec Zdrój, Grupa Veolia, DSV, Wincanton, SolidWorks, Hellmann, Continental, Play, Passus, Orix, Natur Produkt Zdrovit, Royal Bank of Scotland.

IMSA International Executive Search, z siedzibą w Szwajcarii, powstała w 1991 roku. Jest organizacją obecną w 20 krajach, na 4 kontynentach. Zrzesza firmy specjalizujące się w Executive Search kadry zarządzającej i menedżerów. Partnerzy IMSA mają możliwość realizowania międzynarodowych projektów rekrutacyjnych, umiejętnie odpowiadając na potrzeby Klientów wynikające ze specyfiki ich lokalnych rynków. Specjalizacja Partnerów IMSA opiera się na stosowanej metodologii poszukiwań bezpośrednich, konsultingowego podejścia i ukierunkowania na każdą z branż.

Carpenter Consulting jest firmą ekspercką w obszarze oceny kompetencji kadry zarządzającej, menedżerów i specjalistów. Firma dzieli swoje usługi na trzy główne obszary: Assessment Center Recruitments tj. proces Executive Search połączony z miarodajną oceną kompetencji w ramach indywidualnych sesji Assessmentu; Search & Selection; Usługi HR, w tym m.in. grupowe sesje Assessment i Development Center, ocena 360 stopni, budowanie modeli kompetencyjnych, outplacement.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0