Know HowKomunikacjaPressroomStrategia

Telewizja dla pracowników KGHM

KGHM TV będzie telewizją informacyjną, adresowaną do pracowników koncernu. Ma na bieżąco informować o tym, co dzieje się w spółce, mówić o tym, co słychać u pracowników.
Dzisiaj głównymi nośnikami informacji są intranet, dwutygodnik Miedziak oraz wydawany co dwa miesiące magazyn Polska Miedź. Jedynym nośnikiem aktualnej informacji dla wszystkich pracowników były tradycyjne i mocno wysłużone tablice informacyjne.

KGHM TV to nowoczesne rozwiązanie, na miarę XXI wieku. Po raz pierwszy pracownicy będą informowani jednocześnie we wszystkich jedenastu oddziałach spółki, od Głogowa poprzez Rudną, Polkowice, Lubin i Legnicę. Na potrzeby KGHM TV w oddziałach zainstalowano 29 telewizyjnych ekranów, zostały także wykorzystane ekrany, użytkowane do tej pory jako tablice informacyjne. Nowoczesna forma przekazu pozwala na przystępne wyjaśnianie także trudnych tematów. Specjalnie dla specyficznych potrzeb KGHM TV został przygotowany nowy format, który łączy w sobie obraz z elementami animowanych plansz informacyjnych. W wielu miejscach lokalizacji ekranów naturalny hałas uniemożliwia bowiem niezakłócony odbiór dźwięku.

KGHM TV będzie służyć nie tylko przekazywaniu najnowszych informacji. Zamierza również prezentować elementy procesu technologicznego, tak, aby hutnicy poznali pracę pod ziemią, a górnicy warunki produkcji w hutach. W programach KGHM TV nie zabraknie miejsca dla przedstawiania pracowników Polskiej Miedzi, nie tylko w ich zawodowej roli, ale także poprzez ich zainteresowania i pasje. Nowa telewizja w Polskiej Miedzi, jako medium interaktywne, jest otwarta na uwagi i propozycje, zakładając konieczność jak najlepszego dopasowania do potrzeb odbiorców.

Cała inwestycja, od strony projektowej, logistycznej, zakupowej i realizacyjnej, została zrealizowana przez Centralny Ośrodek Przetwarzania Informacji, Oddział KGHM Polska Miedź SA.

Źródło: kghm.pl

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0