Idealny Pracodawca według profesjonalisty

universumpro3 lutego 2010 r., w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się gala wręczenia nagród dla Idealnych Pracodawców. Ranking Idealnych Pracodawców został stworzony na podstawie badania Universum Professional Survey przeprowadzonego pod koniec 2009 r. wśród 8 tysięcy osób z minimum rocznym doświadczeniem zawodowym.

Ponad 8 tysięcy profesjonalistów wypowiedziało się na temat swoich obecnych i Idealnych Pracodawców, u których chcieliby pracować. Głosy ankietowanych pozwalają zrozumieć pracodawcom, jak powinni kształtować swoją politykę personalną i jakie działania pozwolą im skuteczniej i taniej przyciągać talenty.

– Podczas gali 3 lutego przedstawimy wyniki badania. Będziemy mówić o tym czy – a jeśli tak, to w jakiej mierze kryzys wpłynął na wyniki i na pozycję firm w rankingu – mówi Anna Macnar, Country Manager Universum Polska. – Dowiemy się między innymi tego, jak często polscy profesjonaliści chcą zmienić pracę, ile Polaków jest lub nie jest zadowolonych z obecnego pracodawcy i, co najważniejsze, dlaczego – dodaje.

Badanie analizuje wizerunek pracodawcy w dwóch ujęciach: zarówno na zewnątrz, jak i i wewnątrz organizacji. Pracodawca może dowiedzieć się, jak jest postrzegany jego employer brand wśród potencjalnych kandydatów do pracy, jak również wśród pracowników wewnątrz organizacji. Ta perspektywa pozwoli zapoznać się z ewentualnymi rozbieżnościami w postrzeganiu marki pracodawcy na rynku.

Wyniki badania zostaną zaprezentowane podczas uroczystej gali w hotelu Marriott w Warszawie z uwzględnieniem podziału na grupy Young Professionals (od roku do 8 lat doświadczenia zawodowego) oraz Senior Professionals (powyżej 8 lat doświadczenia zawodowego).

Nagrody zostaną przyznane w 5 kategoriach: Biznes, Inżynieria, IT, Nauki ścisłe, Nauki humanistyczne.

Galę poprzedzi seminarium, podczas którego będą omówione trendy employer branding w Polsce oraz na świecie.

Wstęp na galę możliwy po rejestracji na stronie: http://idealnypracodawca.pl/up.php?p=rejestracja

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0