Videokonferencja przed targami Keep Poland Working już dziś

KPWJuż dziś o godz. 11.00 odbędzie się videokonferencja z udziałem p. Dominika Matuzewicza, Sales Development Manager Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.Wydarzenie jest zapowiedzią rozpoczynających się we czwartek targów Keep Poland Working. Chęć udziału w wideokonferencji można zgłaszać do akredytacji klikając na link.

Targi rozpoczynają się już w najbliższy czwartek (8 października 2009 r.) w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Organizator – portal monsterpolska.pl – zaprasza wszystkich poszukujących pracy w godzinach od 10.00 do 19.00. Wstęp jest bezpłatny.

Do wtorku (6.10.2009 r.) chęć udziału w targach zadeklarowało ponad 1400 osób. Swoją obecność na imprezie można zgłosić rejestrując się na stronie www.keeppolandworking.pl do środy włącznie. Rejestracja online nie jest jednak niezbędna, aby móc wziąć udział w targach. Każdy, kto będzie chciał przyjść może to uczynić – wystarczy tylko dokonać rejestracji w targowej recepcji. Wstęp jest bezpłatny.

Na targach Keep Poland Working (KPW) zwiedzający będą mogli zapoznać się z ponad 1450 ofertami pracy w Warszawie i innych miastach Polski. Pracę zaoferują znane i uznane firmy. Swoje oferty zaprezentuje także Urząd Pracy m. st. Warszawy. Pełna lista firm – wystawców znajduje się na stronie www.keeppolandworking.pl.

Targi monsterpolska.pl to jednak nie tylko oferty pracy. Podczas imprezy zaplanowano szereg szkoleń i prezentacji, które pomogą uczestnikom w jak najlepszym przygotowaniu się do procesu rekrutacyjnego. Odbędą się m.in. przygotowane wspólnie przez monsterpolska.pl i Coaching Center indywidualne i grupowe sesje szkoleniowe, stanowiące sprawdzony sposób rozwoju zawodowego. Dla uczestników targów przygotowaliśmy sesje dotyczące:
realizacji celu/przeprowadzania zmian – realizacji zamierzeń w pewniejszy, rozważniejszy i trwalszy sposób,
przywództwa – rozwoju umiejętności i świadomości wywierania wpływu na siebie samego i innych,
relacji/współpracy – płynności, harmonii i skuteczności w relacjach, współpracy i w komunikacji,
podejmowania decyzji – klarowniejszych, bardziej wywarzonych i przemyślanych wyborów i postanowień,
rozwoju umiejętności/kariery – bardziej świadomego rozwoju zawodowego.

Podczas warsztatu grupowego „Poza to, co oczywiste” trenerzy CoachWise™ pomogą uczestnikom wyciągnąć wnioski płynące z ich dotychczasowych doświadczeń zawodowych oraz jak z nich korzystać przy szukaniu najlepszej dla siebie pracy. Chęć wzięcia udziału w sesjach można zgłaszać wysyłając e-mail pod adres: coaching@neuron.pl.

Szkolenia i warsztaty prowadzone będą przez najlepszych specjalistów w sali konferencyjnej nazwanej na tę okazję Monster Theatre. Eksperci ze Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia poprowadzą warsztaty dotyczące prawidłowego przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej. Uczestnicy nie tylko dowiedzą się jak wywrzeć najlepsze wrażenie, ale również będą mogli sprawdzić zdobytą wiedzę podczas indywidualnych rozmów.

Eksperci z Urzędu Pracy m. st. Warszawy zaprezentują przebieg procesu planowania kariery. Pokażą także liczne i mało znane sposoby pomocy poszukującym pracy, które bardzo daleko wybiegają poza tradycyjne i stereotypowe postrzeganie urzędu pracy jako podmiotu pasywnie gromadzącego niezbyt atrakcyjne oferty.

Imprezy targowe serwisu kariery Monster.com są bezpłatne dla odwiedzających i pracodawców. Organizator zaprasza wszystkich do odwiedzenia targów 8 października 2009 r. w godz. od 10.00 do 19.00 (wejście główne PKiN, Warszawa).

Pełna lista wystawców Keep Poland Working – Targów Pracy monsterpolska.pl:
Accenture, Aviva, Bayer, CGI Information Systems and Management Consultants, Cyklad, Deutsche Bank PBC, Empik School, Faurecia, Henkel, Hewlett Packard, KPMG, Lyreco, Makro Cash and Carry, McDonald’s, McLane, Mellon, mPunkt, Nestle Waters, People, Polkomtel, Ramirent, Rödl & Partner, SII, Tele Atlas, Toyota Material Handling, Urząd Pracy m. st. Warszawy, Würth, Zepter International, Zibi.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0