targetRozpoczęto nabór firm i organizacji zainteresowanych udziałem w jubileuszowej XV edycji konkursu „Grasz o staż”.

Organizatorzy konkursu „Grasz o staż”, serdecznie zapraszają wszystkie firmy, instytucje oraz organizacje pozarządowe do ufundowania staży i nagród dodatkowych w jubileuszowej odsłonie konkursu.

„Grasz o staż” pełni ważną rolę – umożliwia spotkanie pracodawców i wyróżniających się na rynku studentów i absolwentów. Poprzez nasz konkurs nie tylko dajemy młodym ludziom szansę na podjęcie pierwszej „dorosłej” pracy, ale także zachęcamy coraz większe grono firm do tworzenia możliwości odbywania praktyk i miejsc pracy – mówi Jacek Socha, Wiceprezes PricewaterhouseCoopers w Polsce, współorganizator konkursu.

Udział w konkursie „Grasz o staż” jest dla firm i instytucji szansą na budowanie i wzmacnianie pozytywnego wizerunku organizacji na rynku pracy. Pracodawcy maja szansę na pozyskanie na praktyki najlepszych studentów i absolwentów wyselekcjonowanych na podstawie określonych przez siebie kryteriów, a jednocześnie prezentują się jako atrakcyjne i etyczne organizacje dbające o rozwój młodych osób wkraczających na rynek pracy w trudnych czasach.

Dla firm decydujących się na podjęcie działań w zakresie employer brandingu „Grasz o staż” powinien być obowiązkowym przystankiem. To konkurs, w którym z punktu widzenia pracodawcy po prostu trzeba wziąć udział – mówi Anna Budzich, koordynator konkursu „Grasz o staż”.

„Grasz o staż” przeznaczony jest dla studentów oraz absolwentów uczelni wyższych, którzy nie przekroczyli 30 roku życia. Dotychczas odbyło się czternaście edycji konkursu. Nagrody ufundowało w nich prawie 400 pracodawców ze wszystkich sektorów gospodarki, z różnych branż, a laureatami konkursu zostało ponad 1900 osób.

Oprócz staży odbywających się w czołowych firmach i instytucjach w Polsce i za granicą uczestnicy mogą wygrać nagrody dodatkowe, które mają na celu zwiększyć ich konkurencyjność na rynku pracy.

XV edycja konkursu „Grasz o staż” rozpocznie się 1 lutego 2010 roku, wraz z opublikowaniem na stronie internetowej zadań konkursowych, jednak już teraz wszystkie instytucje zainteresowane przyjęciem praktykantów lub ufundowaniem nagród powinny zgłaszać chęć otrzymania szczegółowej oferty współpracy organizatorom konkursu. Aby otrzymać pełną ofertę należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.grasz.pl. Zarejestrowanie się poprzez formularz zgłoszeniowy nie zobowiązuje zgłaszającego do udziału w konkursie i ma wyłącznie charakter informacyjny.

Źródło: grasz.pl

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0