ELITE PERFORMANCE SUMMIT – AGILITY BY DESIGN 2018

Transformacja, innowacyjność, potencjał mózgu, nowa rola i znaczenie kobiet w organizacji. Także lider 4.0 oraz kreowanie kultury organizacyjnej jako marki – to tematy przewodnie Elite Performance Summit – Agility by Design 2018.

Wykreowany w XX wieku model organizacji i zarządzania nie zdaje egzaminu w obecnej rzeczywistości. Liderzy ery transformacji poszukują nowej formuły by przyciągnąć do siebie najbardziej utalentowanych pracowników i zapewnić firmie wysoka pozycję rynkową. W erze transformacji o sukcesie firmy decyduje Zespół: poziom zaangażowania, innowacyjność, odporność psychiczna i zdolność adaptacji do dynamicznych zmian rynkowych. Kultura organizacyjna szybko staje się najważniejszym elementem budowania marki. Dlatego coraz więcej firm kreuje zespoły w nowym formacie. Sprzyjające kreatywności otoczenie, otwarta komunikacja i elastyczny tryb pracy, czas na ćwiczenia i medytację, a nawet miejsce na drzemkę w biurze. Badania potwierdzają: takie otoczenie, w połączeniu ze stosownym stylem zarzadzania sprzyja wydajności i podnosi zyskowność firmy. Aby budować zaangażowanie i przyciągnąć talenty pokolenia millenialsów, coraz więcej organizacji buduje swoją markę podejmując społecznie odpowiedzialne działania, również na rzecz lokalnych społeczności. To model przywództwa 4.0 – mówi Joanna Kalkstein, twórczyni Agility by Design

Inspiracja do tworzenia zdrowszych organizacji

Prelegenci Elite Performance Summit – tegorocznej edycji Agility by Design zaprezentują nowy model skutecznej organizacji i profil lidera 4.0. Będą inspirować do tworzenia organizacji zdrowszych, bardziej dynamicznych, zaangażowanych i innowacyjnych, firm, które będą rozwijać swoją pozycję rynkową poprzez to jak funkcjonują, jakimi wartościami się kierują i jaki kaliber pracowników potrafią do siebie przyciągnąć.

Trzydniowe wydarzenie z udziałem ekspertów biznesu z różnych stron świata odbędzie się w dniach 24-26 października 2018r. w Reducie Banku Polskiego przy ulicy Bielańskiej 10 w Warszawie.

Podczas tegorocznej edycji Agility by Design 12 prelegentów z 4 kontynentów poprowadzi angażujące warsztaty o tym, jak budować kulturę organizacyjną, która zapewni firmie przewagę konkurencyjną. Równolegle Alexander Manu z Rotman School of Management poprowadzi 2-dniowe warsztaty o kreowaniu wizji, strategii i kultury innowacyjności.

Elite Performance Summit – Agility by Design 2018 to przede wszystkim praktyka

Wydarzenie wyróżnia praktyczna i bardzo angażująca forma zajęć. Uczestnicy pracują w grupach nad nowymi rozwiązaniami, uczestniczą w panelach dyskusyjnych i wychodzą z zajęć z praktycznymi planami działania. A wszystko to w inspirującej atmosferze i w bezpośrednim kontakcie z prelegentami.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą Dr. Greg Wells (http://drgregwells.com/), który poprowadzi warsztaty pt. „Peak Performance Secrets for Business Leaders” i „Leading Peak Performing Team” oraz Alexander Manu – światowej sławy guru innowacji i transformacji, który poprowadzi 2-dniowe seminarium „Mini-MBA – Innovation and Strategic Foresight” (http://alexandermanu.com/).

 

Wśród mówców będą także m.in.: Jacek Santorski, Olga Kozierowska, Kamila Wykrota, Modupe Adeyemo, Bianka Siwińska. Gospodynią wydarzenia będzie Joanna Kalkstein (http://joannakalkstein.com/), twórczyni projektu Agility by Design.

Więcej o wydarzeniu i zapisy na www.agility-by-design.com

1 komentarz
  1. Reply
    Liderzy biznesu w dobie transformacji 21 września 2018 at 09:36

    […] odbędzie się w Warszawie kolejna edycja Agility by Design – Elite Performance Summit. O czym tym razem dyskutować będą eksperci z różnych stron świata? O tym rozmawiamy z Joanną […]

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0