Podsumowanie III Międzynarodowej Konferencji E-Learning Fusion

12.04.2018 w Warszawie odbyła się III edycja Międzynarodowej Konferencji E-Learning Fusion. Podczas tego jedynego w Polsce wydarzenia poświęconego digital learning,  po raz kolejny spotkało się liczne grono pasjonatów i profesjonalistów związanych z cyfrowym nauczaniem z kraju i zagranicy. Marta Machalska, twórca konferencji i prezes zarządu firmy iPro, zadbała o wysoki poziom merytoryczny wydarzenia zapraszając do udziału światowej klasy ekspertów w dziedzinie metodyki cyfrowego nauczania i uczenia się oraz projektowania rozwiązań e-learningowych.

Uczestnicy konferencji

Po oficjalnym otwarciu konferencji, uczestnicy wzięli udział w pasjonującym, interaktywnym warsztacie Krystyny Gadd, specjalistki w dziedzinie szybkiego uczenia się. Dwukrotnie podczas wydarzenia wystąpił Perry Timms, zdobywca prestiżowego tytułu The most Influential HR 2017. Wśród prelegentów znaleźli się również Rob Hubbard i Daniel Whiston, specjaliści w zakresie projektowania rozwiązań e-learningowych. Przedstawili swoje pomysły na przygotowanie skutecznego, angażującego i zorientowanego na użytkownika szkolenia cyfrowego. Jo Cook, ekspert nauczania online, podpowiedziała, jak odczytać mowę ciała w wirtualnej klasie. Związany z CIPD Andy Lancaster, opowiedział o tym, jak ułatwić sobie naukę przy pomocy urządzenia, które zrewolucjonizowało świat – smartfona.

O wykorzystaniu sposobów ludzkiego myślenia w procesach uczenia się, utrzymania pracowników i rekrutacji opowiedziały Anna Flis i Jowita Spychalska z Training Designers. Robert Wróblewski z firmy iPro przybliżył uczestnikom problem paradoksu w e-learningu w znaczeniu pojęć: drogi, a jednocześnie tani. Podczas ELF2018 wystąpili również przedstawiciele partnerów Konferencji, firm ClickMeeting, eTutor i Cornerstone.

Panel dyskusyjny

Agata Jusiel opowiedziała o budowaniu relacji biznesowych za pomocą webinariów. Michał Lach wskazywał na wyższość nowoczesnych form edukacji na przykładzie języków obcych, a Michał Strzelec, Christina Wilhelm oraz współpracujący z nimi Viktor Karatov pokazali, jak wygląda praktyczne wdrażanie rozwiązań cyfrowych w firmie. Niezwykle ciekawym akcentem zwieńczającym konferencję ELF2018 był poprowadzony przez Perry’ego Timmsa panel dyskusyjny pt. „Uczenie i od-uczanie – budowanie zwinnych i mobilnych systemów szkoleniowych”.

 


Autorką zdjęć jest Maria Puścian, iPro.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0