#HRSzczecin 2018, 17-18.05.2018, Szczecin

#HRSzczecin 2018, odliczanie czas zacząć!

Potencjalnie merytoryczna bomba wybuchnie w Szczecinie już 17-18 maja. W tym terminie w szczecińskim Hotelu Radisson Blu odbędzie się druga edycja największej na Pomorzu Zachodnim konferencji HR-owej. #HRSzczecin 2018 to wydarzenie, które winno się z miejsca wpisać do swoich zawodowych planów.

Konferencja #HRSzczecin 2018 to okazja do odpowiedzenia na szereg pytań, które tworzą się w związku z dynamizacją rynku pracy. Liczne grono wybitnych specjalistów kompleksowo zajmie się odpowiedzią na kluczowe zagadnienia dla każdego świadomego profesjonalisty. Czy rzeczywiście mamy do czynienia z rynkiem pracownika, czy może z rynkiem dobrego pracodawcy? Jakie są najnowsze trendy HR w Polsce i na świecie? Jak zarządzać, by tworzyć zespół pasjonatów?

Do udziału w przedsięwzięciu zaprosiliśmy erudytów aktywnie działających na rzecz wszechstronnego edukowania pracodawców. Dążymy do tego, by wszelkie treści były przekazywane w najdogodniejszy dla odbiorcy sposób, dlatego też postawiliśmy na doświadczenie, kompetencje, a także wysoko rozwinięte umiejętności miękkie.

W skład naszego eksperckiego grona wchodzą: Joanna Heidtman – psycholog, doradca, trener biznesu, Joanna Malinowska-Parzydło – trener  biznesu i doradca strategiczny, Krystyna Boczkowska  – Prezes firmy Bosch, Sylwia Królikowska – trener biznesu, Aleksandra Przegalińska-Skierkowska – badaczka rozwoju AI, wykładowczyni Akademii Leona Koźmińskiego, Maja Gojtowska – ekspert w dziedzinie PR i Employer Brandingu, Łukasz Jarota – ekspert ds. budowania wizerunku pracodawcy, Monika Sielicka – Dyrektor Działu ZZL w Sodexo Benefits&Rewards Services.

Prowadzącą #HRSzczecin 2018 będzie Beata Tadla, którą gościliśmy także podczas pierwszej edycji. To znana dziennikarka radiowa i telewizyjna z wieloletnim doświadczeniem w TVP, TV Puls, a także TVN Style, wykładowca na Uniwersytecie Wrocławskim oraz autorka kilku poczytnych publikacji książkowych.

W ramach programu porozmawiamy m.in. na temat:

Od Human Resources do Human Relations. Nowe kompetencje HRowców w świetle paradygmatu biznesowego H2H – Joanna Parzydło Malinowska
Dualny system kształcenia i rola szkolnictwa branżowego w rozwoju nowoczesnej gospodarki – Krystyna Boczkowska
Jak skutecznie zarządzać pracownikami z pokolenia Snowflakes – Sylwia Królikowska
6 błędów, które możesz popełnić w procesu rekrutacyjnego. Budowa marki osobistej w sieci – Maja Gojtowska
Koniec ery rynku pracownika – Łukasz Jarota
SENSOTWÓRCZOŚĆ. Jak tworzyć wartość ekonomiczną, społeczną i etyczną w nowoczesnych organizacjach? – Joanna Heidtman

A także poprowadzimy warsztaty, w tym:

Prowadzenie trudnych rozmów z pracownikami – Sylwia Królikowska
Marka zespołu hr – mądry sposób na budowanie właściwego customer experience w organizacji – Joanna Malinowska-Parzydło
Jak stworzyć personę idealnego kandydata? – Łukasz Jarota
Nieoceniona rola lidera w kontekście wprowadzania kultury feedbacku – Dominika Komorowska

Na konferencję zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby. Przede wszystkim jest ona dedykowana pasjonatom HR-u, przedsiębiorcom stawiającym na rozwój, właścicielom dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, doradcom personalnym, pracownikom działów HR, kadrze managerskiej, a także szkoleniowcom.

Wielką gratką jest fakt, iż udział w każdym warsztacie #HRSzczecin może zostać dofinansowany na poziomie od 50 do 80%. Po co płacić dużo, skoro można zaoszczędzić? Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie hrszczecin.pl,  na którą serdecznie zapraszamy.

Więcej szczegółów dostępnych na stronie wydarzenia.
Pamiętaj, mocno liczymy na twoją obecność!

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0